Baltic Biathlon Cup laskesuusatamises
09.-10. märtsil toimus Lätis Madonas Baltic Biathlon Cup viimane etapp laskesuusatamises.
Võru Spordikooli esindavate õppurite parimad tulemused:
09. märts sprint
N15
I koht Liisa Heinsoo
N17
III koht Triinu Heinsoo
N19
4. koht Mia Mai Huik
M17
I koht Daniel Varikov
10. märts ühisstart
N15
I koht Liisa Heinsoo
N17
13. koht Triinu Heinsoo
N19
III koht Mia Mai Huik
Baltic Biathlon Cup 2023/2024 hooaja koondtulemused:
N15
II koht Liisa Heinsoo
N17
4. koht Triinu Heinsoo
N19
I koht Mia Mai Huik
M17
6. koht Daniel Varikov
Hawaii Express Noorte Murdmaakarikas 2024 ja Eesti MV
10. märtsi toimus Haanjas Hawaii Expressi Noorte MK sarja viimane etapp ja Eesti Meistrivõistlused suusatamises. Kavas oli ühisstardid klassikatehnikas.
Võru Spordikooli õppurite tulemused MK sarja viimasel etapil:
M10
III koht Kasper Kala
10. koht Sebastian Raudsik
N10
I koht Saara Soome
8. koht Mariette Raudsik
N12
4. koht Kendra Varikov
7. koht Loreen Shisell Ränkel
M14
III koht Eerik Vahtra
5. koht Jako Harlis Kala
N14
8. koht Annegrete Kumm
M16
7. koht Otto Karl Klampe
9. koht Robin Steven Kaldvee
N16
5. koht Meribel Kaup
7. koht Nora-Loreen Ossip
M18
I koht Daniel Varikov
II koht Toni Andree Saarepuu
N18
5. koht Maarja Olesk
M20
7. koht Lars Piirmann
Võru Spordikooli õppurite tulemused Eesti MV:
M14
III koht Eerik Vahtra
M18
I koht Daniel Varikov
II koht Toni Andree Saarepuu
Hawaii Express Noorte Murdmaakarikas 2024 koondtulemused:
M10 kokku osales 46 poissi
II koht Kasper Kala
8. koht Sebastian Raudsik
10. koht Ruudi Parv
N10 kokku osales 42 tüdrukut
II koht Saara Soome
9. koht Mariette Raudsik
N12 kokku osales 59 tüdrukut
I koht Kendra Varikov
8. koht Loreen Shisell Ränkel
M14 kokku osales 72 poissi
III koht Eerik Vahtra
5. koht Jako Harlis Kala
N14 kokku osales 51 tüdrukut
6. koht Annegrete Kumm
M16 kokku osales 60 poissi
III koht Robin Steven Kaldvee
N16 kokku osales 37 tüdrukut
4. koht Nora-Loreen Ossip
7. koht Meribel Kaup
8. koht Rosibel Marii Kaldvee
M18 kokku osales 44 poissi
7. koht Toni Andree Saarepuu
8. koht Oskar Klampe
M20 kokku osales 17 poissi
III koht Lars Piirmann
4. koht Raimond Kaup
A. Leimana mälestusvõistlused kergejõustikus
09. märtsil toimus Lätis Kuldigas A. Leimana mälestusvõistlused kergejõustikus U16 ja U18 vanuseklassidele. Võru Spordikooli õppurid võitsid hulgaliselt auhindu.
U18 vanuseklass
Kaisa Kuragin I koht kõrgushüppes tulemusega 1.65 ja III koht 60m tõkkejooksus ajaga 9,42
Eva Lotta Joonas II koht 1000m jooksus ajaga 3.34,03
Theodor Krull I koht kuulitõukes tulemusega 15.09
Anders Veidner II koht kuulitõukes tulemusega 14.93
U16 vanuseklass
Erika Udras I koht 1000m jooksus ajaga 3.09,85, mis on maakonna 13-14a ja 15-16a tüdrukute uus rekord
Helena Kender III koht kuulitõukes tulemusega 10.94
Mattias Lehtna III koht kolmikhüppes tulemusega 11.58