Sirly Tuhkanen

Reedel 14. veebruaril toimusid Soome noorte ja juunioride meistrivõistlused sprindis. Võru Spordikooli õppur Johanna Udras näitas eesõidu parimat aega kõikide vanuseklasside arvestuses (N18, N20 ja N23). Ning võitis N18 vanuseklassi kokkuvõttes 💪😊 ja jättis konkurendid kaugele selja taha. Karl Sebastian Dremljuga saavutas M20 vanuseklassi 4. 💪. Noori juhendab Võru spordikooli treener Asko Saarepuu.

U18 EMV KULD – KRISTJAN TIMUSKA! Möödunud nädalavahetusel toimusid Tallinnas U18, U20, U23 EMV kergejõustikus.
Spordikooli õppurite parimad tulemused:
I päeval sai Sirelin Punt 6. koha U20 400m jooksus ajaga 1.03,87. Talis Timmi sai 7. koha U20 60m jooksus ajaga 7,31. Nele Jõgeva sai 7. koha U18 kõrgushüppes tulemusega 1.64.
II päeval võitis Kristjan Timuska I koha U18 kõrgushüppes tulemusega 1.89 ja sai 6. koha 60m tõkkejooksus ajaga 8,82. Kristjanit juhendab Võru Spordikooli treener Heini Allikvee. Sander Süvaorg sai 4 koha U20 60m tõkkejooksus ajaga 8,49. Tõnis Timmi sai 4 koha U18 kolmikhüppes tulemusega 12.65. Eleriin Hirv sai 4 koha U18 kuulitõukes tulemusega 11.93. Franz Krull sai 5 koha U18 60m tõkkejooksus ajaga 8,54. Marite Mäesaar sai 7 koha U20 800m jooksus ajaga 2.33,39. Erki Pähn sai 8 koha U18 kolmikhüppes tulemusega 12.05.
Noori juhendasid võistlustel spordikooli treenerid Heini Allikvee, Aive Pähn ja Kristel-Liis Jõendi.

Pühapäeval 16. veebruaril toimus Alexela-Hawaii Express noorte suusasarja III etapp murdmaasuusatamises. Haanjasse oli kohale tulnud üle 300 noore murdmaasuusataja. Kõige rohkem osavõtjaid oli vanuseklassides M11 ja M16, kus osales vastavalt 47 ja 34 noort suusatajat. Haanja 500m pikkusel üliheas seisus olnud kunstlumerajal läbi viidud uisu sprindi muutis põnevamaks mõne takistuselemendi lisamine.
M14 – I koht Toni Andree Saarepuu ja II koht Gregor Narusk
N14 – III koht Maarja Olesk, 5. koht Mia Mai Huik, 7. koht Kädi-Liis Mäeots, 9. koht Kadi-Liis Mäeots ja 10. koht Kätriin Vaiksoo
N16 – 10. koht Aurelia Kumm
N18 – 9. koht Gerda Narusk ja 10. koht Merli Mari Utsal
M16 – 4. koht Lars Piirmann, 5. koht Henri Kesa, 7. koht Jürgen Pill, 8. koht Olev Piirisild ja 10. koht Raimond Kaup
M20 – I koht Karl Sebastian Dremljuga
Tulemused
Võrumaa Spordiliidu pildigalerii

Pühapäeval 16. veebruaril toimus Tapal Laste karikasarja II etapp maadluses. Ülekaalukad esikohad võitsid kehakaalus -30kg Helena Pihlapuu ja -35kg Sara Väljan. Viiendaks tuli poiste seas -29kg Amir Ahkajev. Üldkokkuvõttes jagavad peale kahte etappi Helena ja Sara esikohta.

Pühapäeval Rakveres lõppenud kuni 20-aastaste neidude EVF karikavõistluste I finaalturniiril saavutas kuldmedali Selver Tallinn Spordikool I. Rakvere Spordikool teenis hõbe- ja Olerex/Veski Mati Tartu pronksmedali. Võru Spordikool U-20 neiud võitis kaks mängu ja saavutas 4. koha.
Parimad mängijad: Nathalie Anett Haidla (Selver Tallinn Spordikool I), Marianne Ojasalu (Rakvere Spordikool), Annabel Ilisson (Olerex/Veski Mati Tartu) ja Laura Kaur (Võru Spordikool).

1. ja 2. veebruaril toimusid Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassis. Medalite ja meistritiitlite eest oli võistlustules 577 noort sportlast, esindatud oli 40 klubi.
Võru Spordikooli õppurite tulemused I päeval:
Markus Munski saavutas II koha U16 60m jooksus ajaga 7,46, mis on maakonna 13-14a poiste rekordi kordamine.
Kertu Kääpakaust – 4. koht U14 60m jooksus ajaga 8,72.
Eliise Liset Lepp – 4. koht U14 kuulitõukes tulemusega 10.19.
Kaisa Kuragin – 4. koht U14 kõrgushüppes tulemusega 1.40.
Sander Koobak – 5. koht U14 400m jooksus ajaga 1.05,65.
Võru Spordikooli õppurite tulemused II päeval:
Markus Munski saavutas III koha U16 kaugushüppes tulemusega 6.07 ja 200m jooksus ajaga 24,04.
U16 4x200m teatejooksus said meie poisid (Steven Leppoja, Edvin Erik, Reio Metsla, Markus Munski ) 4. koha ajaga 1.42,43, mis on ka uus maakonna 13-14a rekord.
Miia Tillmann – 5. koht U16 60m tõkkejooksus ajaga 9,41.
Reio Metsla – 5. koht U16 60m tõkkejooksus ajaga 8,90.
Sander Koobak – 6. koht U14 800m jooksus ajaga 2.36,66.

Võru Spordikooli U-12 poisid osalesid täna Eesti Meistrivõistluste tsooniturniiril Tartus. 10 võistkonna hulgast moodustati kaks tugevusgruppi. Võru poisid mängisid tugevamas liigas, saavutasid 4 võitu ning esikoha!! Mitme poisi jaoks oli tegemist elu esimese võrkpallivõistlusega ja tore oli näha siiraid emotsioone ja head tulemust. Finaalis suudeti 2:1 tulemusega võita tugevat Olerex / Veski Mati Tartu võistkonda! Poisse treenib Timo Kuus.

(Spordikooli kalendris on kõik sündmused avalikud, võib toimuda pildistamine ja filmimine)