Sirly Tuhkanen

16. märtsil toimusid Võru Spordikeskuses Võru Spordikooli 36. rahvusvahelised karikavõistlused sisekergejõustikus. Võistlused toimusid U-16 ja U-14 vanuseklassile. Osalesid spordikooli sõprusklubid ja-koolid Eestist ja Lätist. Võistlusest võttis osa 263 noort võistlejat. Võistluste läbiviimist toetasid Võru Linnavalitsus, KULKA Võru ekspertgrupp, Värska Vesi, Võru Spordikool.

Loe edasi

Alexela-Hawaii Express Noortesari V viimane etapp toimus 16. märtsil Lähte terviseradadel. Kavas vabatehnika distantsid eraldistardist.

Loe edasi

16.-17. märtsil toimusid Haanjas Eesti noorte meistrivõistlused laskesuusatamises. Kavas individuaaldistantsid ja ühisstardiga sõidud.
17.03 tulemused

23.-24. veebruaril toimusid Põlvamaal Hatikul Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumise. Kavas oli lühi- ja tavarada.

4. koht Anita Laanejõe

09.-10. märtsil toimusid Haanja suusakeskuses Eesti Noorte Meistrivõistlused murdmaasuusatamises. 09. märtsil oli kavas pikad vabatehnika distantsid ühisstartidest ja 10. märtsil teatesuusatamised N/M 14, N/M 16, N/M18, N/M20 vanuseklassidele.

III koht Johanna Udras, Annabel Voitka, Aurelia Kumm

Pühapäeval Võru Spordikeskuses lõppenud kuni 16-aastaste tütarlaste EVF karikavõistluste I finaalturniiril saavutas I koha Viljandi Spordikool I. Järgnesid Võru Spordikool ja Selver Tallinn Spordikool I. Osales 8 naiskonda. Võru SK võistkond võitis viis mängu.
Parima mängija auhind Salme Adeele Hollas.

Foto: Külli Leola. Mängijad pildil: I rida vasakult: Emeli Tõnts, Salme Adeele Hollas, Liisa Provotorov, Mirtel Kuuse, Eilika Laanemets, Kirke Kokka. II rida vasakult: Raivo Jeenas, Annabel Viks, Liisbeth Laiv, Eliise Meho, Hanna Provotorov, Triin Ojasoo.

09. märtsil toimusid Lätis Kuldigas Rahvusvahelised Karikavõistlused kergejõustikus. Osa võttis 5 riigi ( Eesti, Läti, Leedu, Itaalia, Venemaa ) spordikoolide U18 ja U16 vanuseklassi 400 noort kergejõustiklast. Võru Spordikooli õppurid võitsid 6 auhinnakarikat. Markus Munski võitis I koha U16 60m jooksus ajaga 7,63. Sander Süvaorg võitis I koha U18 kaugushüppes tulemusega 6.31 ja sai II koha 60m tõkkejooksus ajaga 8,41. Nele Jõgeva sai II koha U18 kõrgushüppes tulemusega 1.60. Eleriin Hirv sai II koha U18 kuulitõukes tulemusega 12.10. Meribel Meitern sai III koha U18 1000m jooksus ajaga 3.17,63.

09. märtsil toimus Otepääl ESL 2018/2019 Karikasarja IX etapp ning finaalvõistlus suusahüpetes ja kahevõistluses.