Sirly Tuhkanen

Sel nädalavahetusel 19.-20. jaanuaril toimuval Otepää MK-l suusatamises stardis Võru Spordikool/Võru Suusaklubi noorsportlased JOHANNA UDRAS, KARL SEBASTIAN DREMLJUGA, ART KRISTJAN OLESK.
Kõik Otepääle kaasa elama ja suurt suusapidu nautima!

12.-13. jaanuaril toimusid Otepääl Eesti Meistrivõistlused murdmaasuusatamises U23, U20, U18 ja U16 vanuseklassile. 12. jaanuaril sõideti klassikatehnikas sprinti ja 13. jaanuaril oli kavas eraldistardist vabatehnika distantsid.
Võru Spordikooli õpilaste tulemused:
Sprint
N16 Aurelia Kumm 14. koht
N20 Annabel Voitka 7. koht
M16 Olev Piirisild 14. koht
M16 Karl Sebastian Dremljuga I koht
M20 Art Kristjan Olesk 4. koht ja Andre Viitkin 8. koht
Vabatehnika eraldistardist
N20 Annabel Voitka 7. koht
M18 Karl Sebastian Dremljuga 7. koht
M20 Art Kristjan Olesk 6. koht ja Andre Viitkin 10. koht

Sprindi tulemused
Naiste 5km vabatehnika tulemused
Meeste 10km vabatehnika tulemused


Fotod Martin Dremljuga

12. jaanuaril toimus Haanjas Värska Originaali noortesarja II etapp laskesuusatamises.
Võru Spordikooli õpilaste tulemused:
M13 I koht Gregor Narusk
M13 III koht Matthias Mõttus
M15 II koht Reiko Hussar
N17 I koht Miia Heleene Utsal
Treener Priit Narusk

Tulemused


Fotod Külli Leola

12. jaanuaril toimus Otepääl ESL 2018/2019 Karikasarja V etapp suusahüpetes ja kahevõistluses.
Võru Spordikooli õpilaste tulemused:
N-8
Mirja Silva Kaljula II koht suusahüpetes ja I koht kahevõistluses
M-10
Virgo Lapp 5. Koht suusahüpetes ja 4. koht kahevõistluses
N-12
Carolina Roomets I koht suusahüpetes ja kahevõistluses
M-12
Markus Pungar III koht suusahüpetes ja I koht kahevõistluses
N-14
Carena Roomets III koht suusahüpetes ja II koht kahevõistluses
Stella Kivi 5. koht suusahüpetes ja I koht kahevõistluses
M-14
Sten-Jörgen Leis II koht suusahüpetes ja I koht kahevõistluses
Vabaklass
Kerstin Miško 4. koht suusahüpetes ja kahevõistluses

Suusahüpete tulemused
Kahevõistluse tulemused
Koondarvestus

05. jaanuaril toimusid Valgas Valga-Valmiera noorte 2019.a lahtised avavõistlused sisekergejõustikus.

Võru Spordikooli õpilaste parimad tulemused:

T U16  

5. koht Emma Goos kaugushüppes ja kõrgushüppes

T U18

4. koht Marite Mäesaar 300m jooksus

4. koht Meribel Meitern 800m jooksus

II koht Nele Jõgeva kõrgushüppes

5. koht Eleriin Hirv kõrgushüppes ja 4. koht kuulitõukes

P U16

5. koht Matteo Marcus Meitern 1000m jooksus

II koht Kristjan Timuska 60m tõkkejooksus ja I koht kõrgushüppes

III koht Franz Krull 60m tõkkejooksus ja II koht kõrgushüppes

P U18

II koht Sander Süvaorg 60m jooksus ja 60m tõkkejooksus ning III koht kaugushüppes

4. koht Erkki Pähn kõrgushüppes

Tulemused


Foto: Nele Jõgeva Franz Krull Kristjan Timuska

Alexela-Hawaii Express Noortesari II etapp toimus 05. jaanuaril Jõulumäel. Kavas oli klassikatehnika eraldistardist.
Võru Spordikooli õpilaste parimad tulemused:
N11 – 2. koht Meribel Kumm
N12 – 3. koht Keiti Püvi
M12 – 1. koht Daniel Varikov
N13 – 3. koht Maarja Olesk
N13 – 5. koht Kädi-Liis Mäeots
N13 – 6. koht Kadi-Liis Mäeots
M13 – 3. koht Toni Andree Saarepuu
M14 – 5. koht Lars Piirmann
M14 – 6. koht Raimond Kaup
N18 – 1. koht Johanna Udras
M18 – 6. koht Karl Sebastian Dremljuga
N20 – 4. koht Annabel Voitka
M20 – 4. koht Art Kristjan Olesk
M20 – 6. koht Karel Nagel

Tulemused

2018. aasta viimase Võrumaa Teataja esikaanel säras Võru Spordikooli kergejõustiku treener Sirje Hütt, kes pälvis äsja Eestimaa Spordiliit Jõud poolt Võrumaa noortetreeneri tunnustuse. Palju õnne Sirje!

Värsked postitused
Võru Spordikool