Kergejõustiku osakonna treenerid:

Kristel-Liis Jõendi

kristelliisjoendi@gmail.com
+372 5390 2902

Helju Rakaselg

+372 5826 6362

Heini Allikvee

heini.allikvee@mail.ee
+372 525 7108

Aive Pähn

aive.pahn@gmail.com
+372 523 4452

Liis Kranich

kranich9@gmail.com
+372 5593 5697


Võrkpalli osakonna treenerid:

Sten Maask

maasksten@gmail.com
+372 5344 6187

Timo Kuus

timokuus24@gmail.com
+372 5699 0500

Triin Ojasoo

triinojasoo@gmail.com
+372 5354 1422

Raivo Jeenas

raivojeenas@hot.ee
+372 518 9670


Laskesuusatamise osakonna treener:

Priit Narusk

priitn@hot.ee
+372 529 2492


Kahevõistluse osakonna treener:

Olev Roots

olev.roots@gmail.com
+372 521 2407


Murdmaasuusatamise osakonna treenerid:

Asko Saarepuu

asko.saarepuu@gmail.com
+372 5662 3724

Hille Saarepuu

saarepuu.hille@gmail.com
+372 521 2384

Mario Oha

mario.oha@gmail.com
+372 5330 6393


Orienteerumise osakonna treener:

Sarmite Sild

sarmite@hot.ee
+372 5332 1701


Kreeka-rooma maadluse osakonna treener:

Peep Lill

lillpeep2@gmail.com
+372 507 7554


Eelkooli treenerid:

Kertu Ränkel

kertu.rankel@gmail.com
+372 5330 6763

 

Print Friendly, PDF & Email
Värsked postitused
Võru Spordikool