Loading Sündmused
Leia Sündmused

Sündmuste vaates navigeerimine

Sündmused for veebruar 2019

Kalendrikuu vaates navigeerimine

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
28

Laskesuusatamise noorte- ja juunioride MM

29

Laskesuusatamise noorte- ja juunioride MM

30

Laskesuusatamise noorte- ja juunioride MM

Võrumaa 5. Suusasari II etapp

31

Laskesuusatamise noorte- ja juunioride MM

1

Laskesuusatamise noorte- ja juunioride MM

2

Laskesuusatamise noorte- ja juunioride MM

EVF U16 KV tsoonturniir poisid

Eesti MV murdmaasuusatamises, vabatehnika sprint

Värska Originaali noortesarja III etapp laskesuusatamises

Noorte karikasarja VI etapp kahevõistluses ja suusahüpetes

3

Värska Originaali noortesarja III etapp laskesuusatamises

Eesti U20, U18, U16 meistrivõistlused murdmaasuusatamises

Laste KV I etapp vaba- ja naistemaadluses

4
5

VI Balti Sõjaväespordi Talimängud

6

VI Balti Sõjaväespordi Talimängud

EVF U12 tüdrukute KV tsoonturniir võrkpallis

7
8

EVF U20 KV võrkpallis noormehed

9

EVF U20 KV võrkpallis noormehed

EVF U18 KV võrkpallis tüdrukud

Eesti U18, U20 ja U23 MV kergejõustikus

10

EVF U20 KV võrkpallis noormehed

EVF U18 KV võrkpallis tüdrukud

Eesti U18, U20 ja U23 MV kergejõustikus

Alexela-Hawaii Express noortesarja III etapp murdmaasuusatamises

11

EYOF laskesuusatamises

12

EYOF laskesuusatamises

13

EYOF laskesuusatamises

Võrumaa suusasarja III etapp

14

EYOF laskesuusatamises

15

EYOF laskesuusatamises

16

Valga XI lahtised MV maadluses

Noorte Karikasarja VII etapp kahevõistluses ja suusahüpetes

17
18
19

Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused suusatamises

20

Võru Spordikooli lahtised laste võistlused kergejõustikus

21
22
23

Sportland Sprint kergejõustikus

Värska Originaali noortesarja IV etapp laskesuusatamises

Noorte Karikasarja VIII etapp kahevõistluses ja suusahüpetes

24
25
26
27

Alexela-Hawaii Express noortesarja IV etapp murdmaasuusatamises

28

Võrumaa Suusasarja IV etapp

1
2
3
+ Export Events
Värsked postitused
Võru Spordikool