Võru Spordikool

U14 vanuseklassi Eesti Meistrivõistluste Lõuna regiooni 1.etapil Tartus saavutasid Võru Spordikooli tüdrukud teise ja viienda koha.
Premium7/Tartule kaotati 0:2, Lähte Gümnaasium ja Tartu SS Kalevi I võistkond võideti 2:0.
Teise koha saavutanud võistkonnas mängisid: Laura Kaur, Melani Klaanberg, Linda Koreinik, Teele Hollas, Lisette Mokrik, Helena Värton).
Viienda koha saavutanud võistkond mängis alagrupi süsteemis. Kus oli  kaks alagruppi Võru Spordikooli tüdrukute II võistkond mängisid esimeses alagrupis. Oma alagrupis saavutasid teise koha Põlva Spordikooli järel, siis kohtusid teise alagrupi esimese koha saavutanud Tartu SS Kalevi II , neid võideti 2:0.  Hiljem mängiti 5.-6.koha mäng, kus võideti Põlva Spordikooli 2:1.  Võistkonnas mängisid tüdrukud: (Roosmarii Räim, Anne-Mai Pihlap, Cassandra Piirioja, Maria Vanatalo, Inna Männik,  Andra Annmann, Liisa Kahri)

Võru Spordikooli I võistkonna poisid saavutasid minide teisel etapil kolmanda koha. Võistkond mängis koosseisus: Marcus Jäger, Sander Tähe, Randel Päästel, Markus Ojaveer ja Ingmar Kallas.

Eesti U14 Meistrivõistluste finaalturniir toimub Võru Võrkpalliklubi pargi mänguväljakutel 29.-31. maini 2015

25. jaanuaril toimus Lääne-Virumaal Pariisis ETV-Swedbanki noortesarja II etapp klassikalises sõiduviisis. Võru Spordikooli suusaosakonna õppuritest saavutasid erinevates vanusegruppides:
Tüdrukutest                                                           Poistest
2.koha Johanna Olesk                                       3. koha Karl Anders Saarepuu
3.Gerda Narusk                                                    3.koha Art Kristjan Olesk
5.Astrid Erik

Tublilt osalesid Top10 jõudnud suusatajad: 6.koht Karl Sebastjan Dremljuga , 7.koht Ines Prants , 9.koht ToniAndree Saarepuu, 9.koht Roland Saarepuu, 9.koht Marleen Vaiksoo

Asko Saarepuu

U-18 neiud ja noormehed mängisid 16.-18.jaanuar Võrus EVF karikavõistluste I finaalturniiri, kus esikoha eest oli saanud õiguse heidelda kuus võistkonda.

Võru Spordikooli neiud tulid EVF karikavõistlustel I finaalturniiril teisele kohale.

Võru Spordikooli neidude koosseis: (Kethlin Kaseorg, Mona Lisa Evestus, Emma-Marie Pihlap, Laura Ruuder, Greete Hollas, Kelli Puusepp, Marit Ruuder, Annabel Huik, Gendra Piirisild, Gerda Metsma, Egle Raud ja Anete Lokk, (parima mängija auhinna saanud Hanna-Liisa Ilves).

Treener Raivo Jeenas

Võru spordikooli U18 vanuseklassi naiskond Foto: Piret Ahman

Võru Spordikooli poisid tulid EVF karikavõistluste I finaalturniiril neljandale kohale.
Võistkond mängis koosseisus: Kaspar-Oskar Kramp, Marti Meier, Priit Tigane, Andreas Kaaver, Kaspar Süvaorg, Tarvo Täht, Martti Klemets, Albert Hurt, Rasmus Rohumets, Edvin Raag, (parima mängija auhinna saanud Hannes Eskla).
Treenerid: Marko Mett ja Aksel Saal

Võru U18 võrkpallimeeskondFoto: Piret Ahman

Võistluste pildid. Aksel Saal

17.-18.01.2015 toimusid Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti A- ja B-klassi talvised sisekergejõustiku MV. Võru Spordikooli õppuritest oli edukaim Karli Keir , kes võitis B-klassis nii 60 meetri tõkkesprindi kui ka kõrgushüppe. Kõrgushüppes ületas ta kõrguse 1.76, 60 meetri tõkkejooksu finaalis sai aja 8,61. 200 meetri jooksus saavutas ajaga 24,62 4. koha.

A-klassis saavutas Raimond Vink kolmikhüppes ja kõrgushüppe III koha.

B-klassi saavutas Eerik Eiche  kuulitõukes III koha.

Karli Keir

Tulemused

10.-11. jaanuaril võisteldi Kuldigas (LAT) Balti noorte mitmevõistluse maavõistlusel.  Võru Spordikooli õppuritest kuulus Eesti noortekoondisse Martin Paakspuu, Allan Katšmazov, Raimond Vink ja Helger Pikk.

Meesjuunioride seitsmevõistluse võitis Võru Spordikooli õppur Martin Paakspuu. Paakspuu jooksis 60 meetrit 7,30, hüppas kaugust 6.56, tõukas kuuli 12.91, ületas kõrgushüppes 1.90, jooksis 60 m tõkkesprindis aja 8,63, ületas teivashüppes 4.40 ja jooksis 1000 meetrit 3.00,08. Kokku 5089 punkti.  Teiseks tuli lätlane Peteris Krauja, kes kaotas 295 punktiga ja kolmanda koha saanud trennikaaslane Allan Katšmazov 338 punktiga. Katšmazovi seeria: 7,44 – 6.39 – 12.42 – 1.84 – 8,64 – 3.50 – 2.52,08.  Helger Pikk tuli 4630 punktiga (7,56 – 6.49 – 13.01 – 1.78 – 8,80 – 3.80 – 3.05,62) kuuendale kohale.

A-klassi poiste seitsmevõistluses sai Raimond Vink 4636 punktiga (7,78 – 6.22 – 13.57 – 1.88 – 8,76 – 3.90 – 3.08,03) viienda koha.

Eestile kuulus Balti matši üldvõit.

Martin Paakspuu

10. jaanuaril toimus Otepääl Eesti noorte meistrivõistlused vabatehnika sõitudes. Võru Spordikooli õppurite tulemused:

M16 9. koht  Art-Kristjan Olesk, 15. koht Karel Nagel.

N16 10. koht Johanna Olesk , 12. koht Johanna Udras, 13. koht Astrid Erik, 17. koht Gerda Narusk.

M18 18. koht Roland Saarepuu

N18 9. koht Karoliine Kuus, 12. koht Marleen Vaiksoo

28. detsembril toimusid Otepääl Eesti meistrivõistlused sprindis.