Võru Spordikool

29.-31. jaanuaril Võrus toimunud kuni 18-aastaste tütarlaste EVF karikavõistluste I finaalturniiril saavutas Võru Spordikooli tütarlaste võistkond III koha ja noormeeste võistkond saavutas 4. koha.

Kolm päeva kestnud turniiril läksid viimases mängus vastamisi parimatena neljast mängust neli võitu kogunud Salva Tartu I ja SK Tats Tallinn I. Kui novembris peetud Eesti karikavõistlustel jäi samas situatsioonis peale Tartu võistkond, siis seekord osutus edukamaks pealinna esindus. Viies mängus võitmatuks jäänud Tats võitis otsustavas vastasseisus 3:1 (18, -17, 23, 18) resultaadiga suurima konkurendi Salva, millega teeniti esikoht. Neli võitu kogunud tartlannadele riputati kaela hõbemedalid.

Võru Spordikool ja Pärnu Spordikooli I võistkond võitsid kahe parema järel viiest mängust kaks ja kogusid võrdselt kuus punkti. Seega sai määravaks üldine geimide seis, mis oli ühe võrra parem Võru võistkonnal – vastavalt 9:10 ja 9:11.

Ühe võidu ja 4 punktiga läks viies koht Narva Spordikool Energiale ning ühe võidu ja kolme punktiga kuues koht Pärnu Spordikooli II võistkonnale.

Parimad mängijad: Johanna Maar (SK Tats Tallinn I), Siiri Mari Sikk (Salva Tartu), Annabel Huik (Võru Spordikool), Triin Nõmm (Pärnu Spordikool I).

VõruSpordikooli U-18 tütarlaste võistkonnas mängisid: Laura Ruuder, Kätlin Käpa, Annabel Huik, Gendra Piirisild, Anna-Liis Mägi, Emma-Marie Pihlap, Gerda Metsma, Egle Raud, Greete Hollas ja Laura Kaur. Võistkonna treener Raivo Jeenas.

30. jaanuaril toimus Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis TV 10 Olümpiastarti II etapp.

Võru Spordikooli õppur Reio Metsla võitis I koha nooremate (2004. a ja hiljem sünd) poiste 60 meetri tõkkejooksus. Võiduaeg 9,42 ja samal alal saavutas II koha Henri Vink, ajaga 9,85. Vanemate poiste (2002.-2003. a sünd) 60 meetri tõkkejooksus võitis I koha Talis Timmi,  ajaga 9,19. Nooremate poiste kõrgushüppes saavutas Mattias Ilves III koha, tulemusega 1.46.

Võru Spordikooli tüdrukutest oli parim nooremas vanuseklassis võistlenud Emma Goos, kes saavutas kõrgushüppes tulemusega 1.31 9. koha.

Tulemused

23. jaanuaril toimusid Võrus Võru Spordikeskuses Eesti C-klassi talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Võru Spordikooli õpilastest saavutas Henri Vink kaugushüppes tulemusega 4.54-ga II koha ning teivashüppes tulemusega 2.30 6. koha.

5. koha saavutasid Erkki Pähn kaugushüppes tulemusega 4.45 ning Mattias Ilves kõrgushüppes tulemusega  1.40.

C-vanuseklassi Eesti meistrivõistlused kergejõustikus toimusid esmakordselt.

Tulemused

23. jaanuaril toimusid Otepääl Apteekrimäel Eesti suusahüpete noortesarja I etapp. Võru Spordikooli õpilastest saavuats M12 klassis III koha Sten-Jörgen Leis ja  N10 klassis saavutas Stella Troska II koha.

Tulemused

16. jaanuaril võitis Annemarii Bendi Harrachovis FIS Youth Cup – l kahevõistluses III koha!
Hüppevooru neljandalt kohalt tõusis Annemarii murdmaarajal ühe koha ja tasuks tugevas rahvusvahelises konkurentsis kolmas koht.

1.Lisa Eder, AUT
2. Jenny Nowak, GER
3. Annemarii Bendi, EST

17. jaanuaril saavutas Annemarii Bendi taas III koha! Triinu Hausenberg oli täna 6s.

Järgmine võimalus noortel end Youth Cupis proovile panna on 9.-10. veebruaril Trondheimis, Norras.

16. jaanuaril toimus Pärnumaal Jõulumäel ETV-Swedbank noorte suusasarja II etapp. Võisteldi vabatehnikadistantsidel. Võru Spordikooli õppuritest saavutas I koha Art-Kristjan Olesk (M16). III koha saavutasid Karl Anders Saarepuu (M14) ja Astrid Erik (N16).

5. koha saavutasid Toni Andree Saarepuu (M11) ja Johanna Udras (N14).

6. koha Gregor Narusk (M11) ja Gerda Narusk (N14).