Võru Spordikool

Karli Keir saavutas Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti noorte talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel B-klassi vanuseklassis poiste seitsmevõistluses II koha .  Eesti meistriks tuli 4228 punkti kogunud Egert Sekk (Audentese SK), Keir kaotas talle 58 punktiga.

Karli Keiri seeria: 60 m 7,68 – kaugus 5.95 – kuul 12.85 – kõrgus 1.80 – 60 m tõkkejooks 8,86 – teivas 2.85 – 1000 m 3.11,63.

Juunioride arvestuses saavutas Helger Pikk III koha. Tema summa oli 4554 punkti (7,56 – 6.27 – 12.28 – 1.80 – 8,85 – 3.65 – 3.00,09). Kulla võitis 4718 punktiga Marken Murdla (Nõmme KJK). Kuulitõukes nulli saanud Allan Katšmazov oli 4071 punktiga (7,49 – 6.58 – 0 – 1.95 – 8,72 – 3.45 – 3.06,43) kuues.

A-klassis sai Raimond Vink 4596 punktiga (7,68 – 6.21 – 13.27 – 1.92 – 8,95 – 3.85 – 3.11,10) viienda,  ja Erki Ernits 3931 punktiga (7,62 – 6.00 – 9.85 – 1.68 – 8,83 – 3.05 – 3.16,62) üheksanda koha.

Karli Keir

Karli Keir

01. märtsil selgusid Haanjas Eesti meistrid ühisstardiga sõitudes ning ühtlasi peeti ka Võru linna auhinnavõistlused. Juunioride konkurentsis saavutas esikoha Rene Zahkna (Võru Biathlon/Võru Spordikool). Noorteklassides olid parimad Marko Koskinen (M19; Äkke SK/Narva SK Energia), Robert Heldna (M17; SK Biathlon/Tallinna spordikool), Joosep Perv (M15; Võru Biathlon/Võru spordikool), Edvin Tämm (M13; Karupesa Team), Regina Oja (N19; Võru Biathlon), Anneliis Viilukas (N17; SK Biathlon/Tallinna spordikool), Kerstin Ojavee (N15; Karupesa Team) ja Gerda Narusk (N13; Võru Biathlon/Võru spordikool).

Tulemused

ETV-Swedbanki noortesarja IV etapil võisteldi Otepääl 28. veebruaril suusakrossis. N13 vanuseklassis saavutas II koha Johanna Udras.

Johanna Olesk (N16) sai neljanda, Andre Viitkin (M15) ja Gerda Narusk (N13) viienda, Karl Sebastian Dremljuga (M14) ja Karl-Anders Saarepuu (M13) kuuenda koha.

Tulemused

Otepääl selgusid 28. veebruaril kuni 12-aastaste Eesti noortemeistrid kahevõistluses. Tüdrukute konkurentsis saavutas Kerstin Miško II koha.

Teised vanuseklassid võistlesid ainult kahevõistluse noortesarja arvestuses. I koha saavutasid Sten-Jörgen Leis (M10), Triinu Hausenberg (N14), Carena Roomets (N10) ja Karolina Roomets (N8).

Hüpete tulemused

KV tulemused

14. veebruaril toimunud Valga noorte lahtistelt meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutasid kehakaalus kuni 76 kg Hendrik Post II koha  ning kehakaalus kuni 69 kg Armin Pilv III koha.

Valgas peetud võistlusel osalesid Eesti, Läti, Leedu ja Soome noored maadlejad.

Tulemused

07.-08.02.2015 peeti Rootsis Põhjamaade noorte meistrivõistlused.  Kahevõistluse meeskondlikul võistlusel saavutas Eesti 1. meeskond, kuhu kuulusid Risto Raudberg ja Võru Spordikooli õppur Klaus Mark Kolpakov, välja hõbemedali. Põhjamaade noorte meistrivõistlustest võtsid osa Eesti, Soome, Rootsi ja Norra suusatajad, kahevõistlejad ja suusahüppajad.

Põhjamaade noorte mv

Kahevõistlejad autasustamisel, pjedestaali teisel astmel on Klaus Mark Kolpakov ja Risto Raudberg.

07. veebruaril Haanjas toimunud Värska Originaal noortesarja etapil võisteldi ühisstardiga sõitudes.

M21 vanuseklassi saavutas II koha Rene Zahkna (Võru Biathlon/Võru Spordikool).

M15 vanuseklassis saavutas I koha Joosep Perv (Võru Biathlon/Võru Spordikool).

N13 vanuseklassis saavutas I koha Gerda Narusk (Võru Biathlon/Võru Spordikool).

Tulemused

Võru Spordikooli U-20 naiskond saavutas EVFi karikavõistluste finaalturniiril III koha. Nii Võru, Viljandi kui ka Kohila võitsid viiest mängust neli, aga kaks viimast said kirja 12 punkti võrulannade 11 vastu. Esikoha saatuse otsustas üldine geimide suhe, mis oli parem viljandlannadel.

Esikolmikule järgnesid Tartu SS Kalev, Premium 7/Salva Tartu ja Tallinna VK Täht.

Parima mängija auhinna sai Võru naiskonnast Heleene Hollas. Võistkonna treener Raivo Jeenas.

Võru U20 võrkpallinaiskond

Võru Spordikooli U-20 võrkpallinaiskond: ees (vasakult) Iris Ivan, Annabel Huik, Marit Ruuder, Greete Hollas ja Mona Lisa Evestus, taga Eva Johanna Lepikov, Hanna-Liisa Ilves, Emma-Lota Kägo, Brita Saare, Heleene Hollas, Anete Lokk, treener Raivo Jeenas ja Annela Pindis.