Võru Spordikool

Kolmapäeval 5.detsembril 2018.a tehti algust U-14 vanuseklassi tütarlaste Lõuna-piirkonna tsooniturniiridega. Esimene etapp toimus Tartus ja Võru Spordikool oli esindatud 2 võistkonnaga: üks I-tugevusgrupis ja teine II-tugevusgrupis. Võru SK I võiskond võitis 2:0 Lähtet ja Tartu Duo I võistkonda ja päeva viimases väga tasavägises kohtumises 2:1 Tartu Kalev I võistkonda. Kokkuvõttes esimeselt tsooniturniirilt esimene koht – üks samm suvel Võrus toimuva U-14 finaalturniiri suunas tehtud. Võru SK II võistkond võitis II-tugevusgrupis 2:0 tulemusega Tartu Duo II-e, Elvat, Põlvat ja kaotas 0:2 tulemusega Tartu Katoliku I võistkonnale. Kokkuvõttes tubli esitus.

30.11-02.12 toimusid Rakvere Spordihoones kuni 16-aastaste tütarlaste Eesti Karikavõistlused. I koha saavutas Selver Tallinn Spordikool I, II koha Viljandi Spordikool I ja Rakvere Spordikool III koha. Võru Spordikooli tütarlaste võistkond saavutas 4. koha, võistkonna treener Raivo Jeenas. Parimad mängijad: Elina Lebedeva (Selver Tallinn Spordikool I), Janelle Leenurm (Viljandi Spordikool I), Häli Vahula (Rakvere Spordikool) ja Salme Adeele Hollas (Võru Spordikool).

Võru Spordikooli U-12 võrkpallipoisid osalevad sellel aastal ka U-14 vanuseklassis. 22. novembril saavutati kuue võistkonna osalusel tsooniturniiri esimesel etapil väga tubli 3.koht ja astuti suur samm suvel toimuvate Eesti meistrivõistluste finaali suunas. Poisse juhendab treener Timo Kuus.

Võru Linnavalitsus võtab tööle

VÕRU SPORDIKOOLI DIREKTORI

Tööülesanneteks on:

kooli tulemusliku töö ning kodukorra tagamine, kooli õppe-kasvatustegevuse ning majandus- ja finantstegevuse juhtimine koostöös kooli hoolekogu ja õppenõukoguga
kooli tegevuses esilekerkinud õppe-metoodiliste, juhtimis-, finants-, majandus- jt küsimuste lahendamine

Loe edasi

20.novembril toimusid Põlvas Mesikäpa Hallis “EMSL Jõud võrkpalli meistrivõistlused” tüdrukutele sünniaastaga 2004 ja nooremad. Võru Spordikooli I võistkond saavutas igati tubli III koha. Võistkonda kuulusid: Salme Adeele Hollas, Mirtel Kuuse, Emeli Tõnts, Eilika Laanemets, Erika Prihodko, Kirke Kokka, Kairi Kauts, treener Raivo Jeenas ja teine treener Triin Ojasoo.
Võru Spordikooli II võistkond saavutas 20 võistkonna hulgas 17.koha. Võistkonda kuulusid: Hanna Provotorov, Liisa Provotorov, Liisbeth Laiv, Eliisa Meho, Kätriin Kauksi, Kertu Kubi, Lisette Stalkov, Anete Pruus, Eliise Helstein, treener Triin Ojasoo.

Laupäeval 17. novembril toimusid Jõgeval 39. korda ajalehe “Vooremaa” auhinnavõistlused kreeka-rooma maaadluses ja naistemaadluses. Osales 200 noormaadlejat Eestist ja Lätist. Võru Spordikooli õpilased saavutasid kolm auhinnalist kohta. Nooremate tüdrukute vanuse rühmas saavutas kehakaalus -30kg esikoha Sara Väljan. Samas kaalus tuli kolmandaks Helena Pihlapuu. Samas vanuserühmas saavutas +50kg teise koha Carolin Lett. Tüdrukute vanemas vanuserühmas -50kg tuli viiendaks Mia Kangur.

Tulemused

09.-11. novembril toimusid Kiili spordihallis kuni 18-aastaste tütarlaste ja poeglaste Eesti karikavõistluste I finaalturniirid. Tütarlastest võitis kuldmedali Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool. Selver Tallinn Spordikool I saavutas hõbe- ja Olerex/Veski Mati Tartu pronksmedali. Võru Spordikool oli kahe võiduga neljas ja koduvõistkond Spordiklubi Tats Kiili ühe võiduga viies. Kuuendaks jäänud Võrkpalliklubi Täht Tallinn leppis viie kaotusega.
Parimad mängijad: Ragne Rahuoja (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool), Eva Liisa Kuivonen (Selver Tallinn Spordikool I), Laura Laas (Olerex/Veski Mati Tartu) ja Laura Kaur (Võru Spordikool).

Poeglastest saavutas I koha Selver Tallinn Spordikool I. Hõbemedali võitis Olerex/Veski Mati Tartu ja pronksmedali Spordiklubi Tats Kiili. Esikolmiku järel tuli Selver Tallinn Spordikool II neljandaks, Pärnu Spordikool I viiendaks ning Võru Spordikool kuuendaks.

26.-28. oktoobril toimusid Pärnus noortekoondiste Balti karikavõistlused, kus mängisid Eesti, Läti, Leedu ja Soome noortekoondised. Turniiril osalesid tütarlaste võistkonnad sünniaastaga 2002-2003 (U16) ning 2004-2005 (U14) ja noormeeste koondised sünniaastatega 2001-2002 (U17) ja 2003-2004 (U15). Eesti koondised jätsid turniiri kokkuvõttes koju esikohad kahes vanuseklassis – võideti tütarlaste U14 ja poiste U15 turniir. Teise koha sai neidude U16 ja noormeeste U17 esindus. Võru Spordikooli õpilastest kuulusid Eesti noortekoondisesse U16 vanuseklassis Laura Kaur, U15 vanuseklassis Jasper Frey ning U14 vanuseklassis Saleme Adeele Hollas ja Mirtel Kuuse. U14 vanuseklassis valiti Salme Adeele Hollas parimaks mängijaks.

15. septembril toimusid Võru Spordikeskuses olümpiavõitja Eduard Pütsepa 42. mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses.Osales 175 noormaadlejad Eestist, Leedust, Lätist ja Venemaalt. Võru Spordikooli õpilased võitsid 5 auhinnalist kohta. Esikohad saavutasid kehakaalus -27 kg Sara Väljan tüdrukute seas ja poiste seas -27 kg Henri Pihlapuu. Teiseks tuli tüdrukute seas -46 kg Leandra Udras. Kolmanda koha saavutasid tüdrukute seas -27 kg Helena Pihlapuu ja poiste seas +50 kg Samuel Veske. Neljandaks tuli noormeeste seas -71 kg Siim Martin Eskla. Kuuendaks tulid tüdrukute seas -42 kg Mia Kangur ja noormeeste seas -110 kg Siim Sander Pindek.