Eesti meistrivõistlused kergejõustikus

17.-18. veebruaril toimusid Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis talvised kergejõustiku Eesti meistrivõistlused.
Võru Spordikooli õppur Kristen Robin Mast saavutas tulemusega 2.05 meeste kõrgushüppes uue isikliku rekordiga II koha.

Eesti MV suusahüpetes ja kahevõistluses

18. veebruaril toimusid Otepääl, Tehvandil Eesti meistrivõistlused kahevõistluses ja suusahüpetes M16 vanuseklassile.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
Markus Pungar suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses 6. koht
Ralf Rebane suusahüpetes 6. koht ja kahevõistluses 4. koht
Lauri Juul suusahüpetes 7. koht ja kahevõistluses 8. koht

Fibenol Noorte karikasari suusahüpetes ja kahevõistluses

Fibenol noorte karikasarja VI etapp toimus 17. veebruaril Võrus,  Andsumäe suusahüppemägedel.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
N8
Eleriin Tamela suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
N10
Sheryl Külla suusahüpetes II koht ja kahevõistluses II koht
M10
Martin Lepp suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
Remy Roojärv suusahüpetes4. koht ja kahevõistluses III koht
Renet Plaado suusahüpetes 5. koht ja kahevõistluses 4. koht
N12
Mari Liiv suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
Mirelle Ilus suusahüpetes II koht ja kahevõistluses III koht
M12
Robin Siilsalu suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses II koht
Freddy Pungar suusahüpetes II koht ja kahevõistluses 4. koht
Tarvi Hallik suusahüpetes 7. koht ja kahevõistluses 7. koht
M14
Henry Hallik suusahüpetes II koht ja kahevõistluses I koht
Uku Liiv suusahüpetes III koht ja kahevõistluses III koht
Vabaklass
Lauri Juul suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht

EVF karikavõistluste I finaalturniir võrkpallis

09.-11. veebruaril toimus Võrus kuni 18-aastaste poeglaste EVF karikavõistluste I finaalturniir. Võru Spordikooli I võistkond saavutas turniiril III koha. Võitis Selver Tallinn Spordikool I ja Selver Tallinn II saavutas teise koha.
Võru Spordikooli võistkonnas mängisid: Aleks Antsi, Kairon Eomois, Heigon Eomois, Hendrik Hollas, Alfred Hurt, Marcus Jõgeva, Robin Laine, Robert Luik, Mattias Õun, Regan Rohumets.
Parimaks mängijaks valiti Hendrik Hollas.

Eesti U18 ja U20 sisemeistrivõistlused kergejõustikus

10.-11. veebruaril toimusid Tallinnas Eesti U18 ja  U20 vanuseklasside sisemeistrivõistlused kergejõustikus.
Esimese päeva tulemused:
U18
Anders Veidner kuulitõukes II koht tulemusega 15.29
Theodor Krull kuulitõukes III koht tulemusega 15.18
Kaisa Kuragin kõrgushüppes 5. koht tulemusega 1.58
U20
Steven Leppoja 60m jooksus 4. koht ajaga 7,17
Teise päeva tulemused:
U20
Miia Tillmann 60m tõkkejooksus I koht U20 ajaga 8,65
Kristen Robin Mast kõrgushüppes I koht tulemusega 1.99
Sandra Rumask kaugushüppes II koht tulemusega 5.71
Sandra Rumask 60m tõkkejooksus 4. koht jaga 9,26
Steven Leppoja 60m tõkkejooksus II koht ajaga 7,98

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni