Lähenevad sündmused

10. veebruar 2023
  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 neiud finaal
    10. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Võru, Võru County, Estonia

    Ava kalendris

11. veebruar 2023
  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 neiud finaal
    10. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Võru, Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • 15. Valga lahtised MV maadluses
    11. veebruar 2023
    Valga, Valga County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 noormehed II finaal
    11. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti noorte MV U18 ja U20 vanuseklassile kergejõustikus
    11. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

12. veebruar 2023
  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 neiud finaal
    10. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Võru, Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 noormehed II finaal
    11. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti noorte MV U18 ja U20 vanuseklassile kergejõustikus
    11. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

  • Hawaii Express noorte suusasari 2023 III etapp
    12. veebruar 2023
    Jõulumäe Tervisespordikeskus, Leina, 86504 Pärnu County, Estonia

    Ava kalendris

Treeningpaigad

Jälgi meid

Spordikooli koostööpartnerid

Võru linn
Võru Suusaklubi
Võru Võrkpalliklubi
OK Võru
Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi
Võru Biathlon
Võru Spordiselts Kalev
Andsumäe Suusaklubi
Võru Spordikeskus
Võrumaa Spordiliit

Euroopa noorte olümpiafestival Itaalias Friuli Venezia Giulias

21. – 28. jaanuar toimus Itaalias Friuli Venezia Giulia piirkonnas Euroopa noorte olümpiafestival, kus Eesti koondist esindasid Võru Spordikooli õppurid:
murdmaasuusatajad:
Lars Piirmann
10 km klaasika 14.koht
7,5 km vaba 17. koht
Sprint klaasika 18. koht
Toni Andree Saarepuu
10 km klaasika 30. koht
Sprint klassika 14. koht

laskesuusataja:
Gregor Narusk
Sprindis 25. koht
Individuaalsõidus 58. koht

Eesti talvised karikavõistlused kergejõustikus

29. jaanuaril toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti klubide KV täiskasvanutele ja U18 vanuseklassidele. Kokku oli võistlustele registreerunud ligi 500 sportlast 39 klubist.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
Franz Krull võitis I koha meeste kolmikhüppes tulemusega 14.08.
Miia Tillmann võitis I koha naiste teivashüppes tulemusega 3.75 ja sai III koha 60m tõkkejooksus ajaga 8,76, mis on uus maakonna 17-18a rekord.
Sandra Rumask saavutas 6. koha kaugushüppes tulemusega 5.65.
Edvin Erik saavutas poiste U18 200m jooksus II koha ajaga 23,63.
Kaisa Kuragin saavutas tüdrukute U18 kõrgushüppes III koha tulemusega 1.65.

Värska Originaal laskesuusatamise noortesari

29. jaanuaril toimus Otepääl Värska Originaal laskesuusatamise noortesarja etapp.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
N15
III koht Liisa Heinsoo
8. koht Triinu Heinsoo
N17
III koht Mia Mai Huik
M17
III koht Hannes Vislapuu
4. koht Daniel Varikov
M19
5. koht Henri Kesa

ESL noorte karikasarja 2022/2023 VI etapp suusahüpetes ja kahevõistluses ning Eesti noorte MV

28. jaanuaril toimus noorte karikasarja VI etapp ja noorte Eesti MV N-16, M/N-14, M/N-12 vanuseklassidele Andsumäel.
Karikasarja VI etapi tulemused:
N10
Mari Liiv suusahüpetes I koht ja kahevõistluses II koht
M10
Freddy Pungar suusahüpetes I koht ja kahevõistluses III koht
Tarvi Hallik suusahüpetes III koht ja kahevõistluses 4. koht
Martin Lepp suusahüpetes 7. koht ja kahevõistluses 6. koht
Reio Maksimov suusahüpetes 9. koht ja kahevõistluses 7. koht
N12
Liselle Maksimov suusahüpetes III koht ja kahevõistluses III koht
M12
Henry Hallik suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
Uku Liiv suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses 5. koht
M14
Lauri Juul suusahüpetes II koht ja kahevõistluses II koht
Vabaklass
Ralf Rebane suusahüpetes III koht ja kahevõistluses I koht
Sten-Jörgen Leis suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses III koht
Markus Pungar suusahüpetes 5. koht ja kahevõistluses 4. koht
Ahto Semmel suusahüpetes 6. koht ja kahevõistluses 6. koht
Eesti noorte MV tulemused:
M12
Henry Hallik suusahüpetes ja kahevõistluses I koht
Uku Liiv suusahüpetes ja kahevõistluses II koht
M14
Lauri Juul suusahüpetes ja kahevõistluses II koht


Eesti U14 ja U16 meistrivõistluste tulemused kergejõustikus

21.-22. jaanuaril toimusid Tallinnas U16 ja U14 EMV-tel said spordikooli õppurid 3 medalit. Kert Kartsepp võitis I kohad U14 60m jooksus ajaga 8,06 ja 200m jooksus ajaga 27,25 ning sai II koha 60m tõkkejooksus ajaga 9,31 ja sai 5. koha kaugushüppes tulemusega 4.70. Erika Udras sai 5. koha U16 1500m jooksus ajaga 5.17,28 ja 7. koha 800m jooksus ajaga 2.31,49. Hanna-Liisa Kallas sai 8. koha U14 400m jooksus ajaga 1.10,16. Mirtel Liping sai 6. koha U14 200m jooksus ajaga 29,95 ja sai 9. koha 60m jooksus ajaga 8,76.
Noorte treenerid on Heini Allikvee, Helju Rakaselg ja Kristel-Liis Jõendi.

Lähenevad sündmused

10. veebruar 2023
  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 neiud finaal
    10. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Võru, Võru County, Estonia

    Ava kalendris

11. veebruar 2023
  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 neiud finaal
    10. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Võru, Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • 15. Valga lahtised MV maadluses
    11. veebruar 2023
    Valga, Valga County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 noormehed II finaal
    11. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti noorte MV U18 ja U20 vanuseklassile kergejõustikus
    11. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

12. veebruar 2023
  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 neiud finaal
    10. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Võru, Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti noorte 2023.a EVF KV võrkpallis U18 noormehed II finaal
    11. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti noorte MV U18 ja U20 vanuseklassile kergejõustikus
    11. veebruar 2023 - 12. veebruar 2023  
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

  • Hawaii Express noorte suusasari 2023 III etapp
    12. veebruar 2023
    Jõulumäe Tervisespordikeskus, Leina, 86504 Pärnu County, Estonia

    Ava kalendris

Võru Spordikool õppurite vastuvõtt
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadlustrenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Võru Spordikool, kergejõustik
Print Friendly, PDF & Email