62. Võru Spordikooli rahvusvahelised karikavõistlused võrkpallis U18 ja U16 vanuseklassile

17.-18. augustil peeti 62. Võru Spordikooli karikavõistlused võrkpallis U16 ja U18 vanuseklassidele.
U16 poiste turniiril osales 5 võistkonda ja U18 turniiril 7 võistkonda. Võru Spordikooli poisid saavutasid U16 vanuseklassis II koha ja U18 vanuseklassis 6. koha.

5. Tartu Duo

Parimad mängijad: Patrick Saimre ( Selver Tallinn), Carl Kreek ( SK Tats/ Rae Spordikool) , Hendrik Hollas ( Võru Spordikool)
7. Pärnu Spordikool
Parimad mängijad :Tristan Urb (Selver), Jakob Vilhelm Maikalu (Põltsamaa Spordikool), Ranel Rahuoja (SkTats/ Rae Spordikool).

Vanemate tüdrukute ehk U18 vanuseklassi arvestuses osales 4 võistkonda. Turniiri võitis Selver Tallinna võistkond, Võru Spordikooli võistkond lõpetas turniiri teisel kohal ning külalised Riia Võrkpallikoolist kolmandal kohal. Tartu SS Kalevi vanemad tüdrukud kahjuks võidurõõmu tunda ei saanud ning lõpetasid turniiri 4.kohaga.
Turniiri U18 vanuseklassi parimad mängijad:
Nora Lember (Selver Tallinn); Mirtel Kuuse (Võru SK); Arlita Vilde (Riia VK).
U16 vanuseklassis osales 5 võistkonda, kes mängisid 2 päeva jooksul 1 ringi omavahel läbi. Esikoht kuulus kõik mängud võitnud Tartu SS Kalevi võistkonnale. Teise kuni neljanda koha järjestus sõltus turniiri viimasest mängust, kus Võru Spordikooli võistkond võitis Selver Tallinna võistkonda ning tänu sellele võidule lõpetas koduse turniiri 2.kohaga. Pärnu SK võistkond saavutas 3.koha ning Põlva SK võistkond jäi surnudringis 4.kohale. Selver Tallinna võistkond lõpetas U16 vanuseklassi turniiri 5.kohal.