Seoses vajadusega tõkestada COVID-19 viiruse levikut, on ennetava tegevusena põhjendatud viia Võru linna koolide ja huvikoolide õppetöö ajutiselt distantsõppele.

Tuginedes „Nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seadus“ § 28 lõikele 3:
1.        Korraldada alates 13.03.2020 õppetöö distantsõpe vormis kuni 17.03.2020.

Tavapärane õppe ja treeningtöö Võru Spordikoolis on peatatud JUBA TÄNASEST. Trenne ei toimu alates tänasest esilalgu kuni teisipäevani. Uus info tuleb teisipäeval kl 15.00-ks. Palun kõigil sellest kinni pidada, et tõkestada viiruse levikut. Treeneri poole pöördudes annavad spordikooli treenerid juhised distantsõppe võimaluste kohta. Kontakte tuleb vältida aga aktiivne liikumine looduses (näiteks matkamine) tervitatav.

„Otsus sai vastu võetud lähtuvalt asjaolust, et möödunud laupäeval, 7. märtsil toimus Võrumaal erapidu, kus osales ka üks tänaseks tuvastatud väljas poolt Võrumaad pärit, ent sünnipäeval osalenud viirusekandja. Üritusel osales mitmeid piirkonna, sh avaliku sektori asutustega seotud inimesi,“ kommenteeris linnapea Anti Allas. „Otsus sündis üksmeelselt allasutuste juhtidega,“ lisas linnapea.

Jooksvalt täiendav info Võru linna veebilehel: www.voru.ee
Vastavalt Terviseameti soovitusele tuleb kõigil neil, kes saabuvad riskipiirkondadest, jääda kaheks nädalaks koju ning vältida liikumist rahvarohketes kohtades. Haigustunnuste ilmnemisel tuleb telefoni teel konsulteerida oma perearstiga või helistada perearsti nõuandetelefonile 1220.

JUHISED VIIRUSEGA SEOSES
https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Pingutame ja oleme heas mõttes ettevaatlikud ja äärmuslikud, et viiruse levik saaks tõkestatud!

Karel Saarna
Direktor
Võru Spordikool
tel 513 9136

Print Friendly, PDF & Email