Kergejõustiku osakonna treenerid:

Kristel-Liis Jõendi

kristelliisjoendi@gmail.com
+372 5390 2902

EKR kutsetase 5 – treener

Helju Rakaselg

+372 5826 6362

EKR kutsetase 5 – treener

Heini Allikvee

heini.allikvee@mail.ee
+372 525 7108

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Aive Pähn

aive.pahn@gmail.com
+372 523 4452

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Liis Kranich

kranich9@gmail.com
+372 5593 5697

EKR kutsetase 5 – treener


Võrkpalli osakonna treenerid:

Sten Maask

maasksten@gmail.com
+372 5344 6187

EKR kutsetase 5 – treener

Timo Kuus

timokuus24@gmail.com
+372 5699 0500

EKR kutsetase 3 – abitreener

(tase 4 nooremtreener omandamisel)

Triin Ojasoo

triinojasoo@gmail.com
+372 5354 1422

EKR kutsetase 5 – treener

Raivo Jeenas

raivojeenas@hot.ee
+372 518 9670

EKR kutsetase 7 – meistertreener


Laskesuusatamise osakonna treener:

Priit Narusk

priitn@hot.ee
+372 529 2492

EKR kutsetase 6 – vanemtreener


Kahevõistluse osakonna treener:

Olev Roots

olev.roots@gmail.com
+372 521 2407

EKR kutsetase 6 – vanemtreener


Murdmaasuusatamise osakonna treenerid:

Asko Saarepuu

asko.saarepuu@gmail.com
+372 5662 3724

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Hille Saarepuu

saarepuu.hille@gmail.com
+372 521 2384

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Mario Oha

mario.oha@gmail.com
+372 5330 6393

EKR kutsetase 6 – vanemtreener


Orienteerumise osakonna treener:

Sarmite Sild

sarmite@hot.ee
+372 5332 1701

EKR kutsetase 6 – vanemtreener


Kreeka-rooma maadluse osakonna treener:

Peep Lill

lillpeep2@gmail.com
+372 507 7554

EKR kutsetase 5 – treener


Eelkooli treenerid:

Kertu Ränkel

kertu.rankel@gmail.com
+372 5330 6763

Sten Maask

maasksten@gmail.com
+372 5344 6187

EKR kutsetase 5 – treener

 

Print Friendly, PDF & Email