Baltic Biathlon Cup II etapp + Eesti Gaas IV etapp laskesuusatamises
20.-21. jaanuaril toimus Haanjas, Baltic Biathlon Cup II etapp + Eesti Gaasi noortesarja IV etapp laskesuusatamises.
Võru Spordikooli esindavate õppurite parimad tulemused:
20. jaanuar sprint
N13
III koht Mirtel Margarete Sikk
M13
5. koht Marten Lumi
N15
11. koht Liisa Heinsoo
N17
9. koht Triinu Heinsoo
N19
4. koht Mia Mai Huik
21. jaanuar massstart
N13
5. koht Mirtel Margarete Sikk
N15
6. koht Liisa Heinsoo
N17
III koht Anna-Maria Säre
10. koht Triinu Heinsoo
N19
I koht Mia Mai Huik
Eesti Meistrivõistlused murdmaasuusatamises
21. ja 22. jaanuaril toimusid Otepääl Eesti meistrivõistlused murdmaasuusatamises. 20. jaanuaril oli kavas klassikatehnika eraldistardist ja 21. jaanuaril vabatehnika eraldistardist.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
20. jaanuar klassikatehnika eraldistardist
N16
II koht Nora-Loreen Ossip
6. koht Meribel Kumm
M16
4. koht Otto Karl Klampe
N18
7. koht Regina Parv
M18
5. koht Oskar Klampe
M20
II koht Lars Piirmann
6. koht Raimond Kaup
21. jaanuar vabatehnika eraldistardist
N16
III koht Rosibel Marii Kaldvee
6. koht Nora-Loreen Ossip
M16
6. koht Robin Steven Kaldvee
M18
5. koht Oskar Klampe
M20
I koht Lars Piirmann
6. koht Raimond Kaup
Fibenol noorte karikasari suusahüpetes ja kahevõistluses
Fibenol noorte karikasari V etapp toimus 20. jaanuaril Otepääl Apteekri suusahüppemägedel.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
N8
Eleriin Tamela suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
N10
Sheryl Külla suusahüpetes II koht ja kahevõistluses I koht
M10
Martin Lepp suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
Remy Roojärv suusahüpetes II koht ja kahevõistluses III koht
Renet Plaado suusahüpetes 5. koht ja kahevõistluses 5. koht
N12
Mari Liiv suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
Mirelle Ilus suusahüpetes II koht ja kahevõistluses II koht
M12
Robin Siilsalu suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses I koht
Freddy Pungar suusahüpetes 5. koht ja kahevõistluses 6. koht
Tarvi Hallik suusahüpetes 6. koht ja kahevõistluses 5. koht
M14
Uku Liiv suusahüpetes II koht ja kahevõistluses II koht
Henry Hallik suusahüpetes III koht ja kahevõistluses I koht
Vabaklass
Markus Pungar suusahüpetes II koht ja kahevõistluses 6. koht
Lauri Juul suusahüpetes 5. koht ja kahevõistluses 4. koht
Ralf Rebane suusahüpetes 8. koht
U14 ja U16 vanuseklasside talvised Eesti meistrivõistlused kergejõustikus
20.-21. jaanuaril toimusid Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis U14 ja U16 vanuseklasside talvised Eesti meistrivõistlused. Stardis oli üle 500 sportlase.
I päeval võitsid Võru Spordikooli õppurid 4 medalit.
Marta Miia Lepp III koht U16 60m jooksus ajaga 8,02, mis on maakonna 13-14a tüdrukute rekordi kordamine.
Erika Udras II koht U16 1500m jooksus ajaga 5.03,58.
Kert Kartsepp II koht U16 400m jooksus ajaga 56,42.
Henri Kender III koht U14 2000m käimises ajaga 15.03,93.
Helena Kender 4. kiht U16 kuulitõukes tulemusega 10.58.
II päeval võideti 3 medalit.
Marta Mia Lepp II koht U16 60m tõkkejooksus ajaga 9,17 ja II koht kaugushüppes tulemusega 5.20.
Mattias Lehtna II koht U16 kolmikhüppes tulemusega 11.97.
Erika Udras 4. koht U16 800m jooksus ajaga 2.26,16.
Lisethe Leppoja 5. koht U14 kaugushüppes tulemusega 4.64.
Paul Jonathan Sissas 5. kohta U14 kõrgushüppes tulemusega 1.45.
Kert Kartsepp 5. koht U16 60m tõkkejooksus ajaga 8,78.
Emily Kägo 6. koht U14 600m jooksus ajaga 1.53,70.