Lähenevad sündmused

7. märts 2021
  • Värska Originaal noortesarja finaaletapp laskesuusatamises
    7. märts 2021
    Narva, Estonia

    Ava kalendris

Treeningpaigad

Jälgi meid

Spordikooli koostööpartnerid

Võru linn
Võru Suusaklubi
Võru Võrkpalliklubi
OK Võru
Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi
Võru Biathlon
Võru Spordiselts Kalev
Andsumäe Suusaklubi
Võru Spordikeskus
Võrumaa Spordiliit

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2021 murdmaasuusatamises

28. veebruaril toimusid Tartumaal Lähtel Eesti noorte meistrivõistlused.
Kavas olid vabatehnika distantsid eraldistardist MN14 ja MN16 vanuseklassidele.
Võru Spordikooli õppurite parimad tulemused:
N14
5. koht Rosibel Marii Kaldvee
N16
9. koht Maarja Olesk
M14
I koht Daniel Varikov

7. koht Oskar Klampe
M16
I koht Lars Piirmann

9. koht Gregor Narusk
Noori treenivad Asko Saarepuu, Hille Saarepuu, Mario Oha ja Priit Narusk.

Õhkrelva noortesari VI etapp laskesuusatamises

28. veebruaril toimusid Tartumaal Lähtel õhkrelva noortesarja VI etapp Even Tudebergi auhindadele.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
M9 – Martin Mürk III koht
N10 – Mirtel Margarete Sikk III koht
M10 – Karl Aleksander Perv II koht
M10 – Raio Ermel 6.koht
M11 – Mirco Michelson 8.koht
Noori treenivad Kristi Mõttus ja Priit Narusk.

Alexela noorte suusasari 2021 IV etapp murdmaasuusatamises

27. veebruaril toimusid Tartumaal Lähtel Alexela noorte suusasarja IV etapp murdmaasuusatamises. Kavas oli suusakross.
Võru Spordikooli õppurite parimad tulemused:
N11
II koht Marta Mõttus
6. koht Annagrete Kumm
7. koht Annemarri Lauri

N12
5. koht Karoliine Lauri
7. koht Marleen Ojasoo
10. koht Meribel Kaup

Loe edasi…

Noorte Karikasari suusahüpetes ja kahevõistluses

20. veebruaril võistlesid noored suusahüppajad ja kahevõistlejad Võrus Andsumäel noorte karikasarja V etapil ning samuti jagasid vanuseklassid MN-12, MN-14 ja N-16 Eesti Meistritiitleid. Võru Andsumäe võistlustel osales kokku umbes 30 noort, kellest 5 olid neiud.

Võru Spordikooli õppurite parimad tulemused:
M8
Freddy Pungar suusahüpetes II koht ja kahevõistluses 4. koht
Johann William Veddel suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses I koht
N10
Lisell Maksimov suusahüpetes II koht ja kahevõistluses II koht
Kaisa Udras suusahüpetes III koht ja kahevõistluses III koht
Loe edasi…

Alexela noorte suusasari 2021 III etapp murdmaasuusatamises

14. veebruaril toimusid Valgehobusemäel Albus Alexela noorte suusasarja III etapp murdmaasuusatamises. Kavas oli klassika ühisstardist.


Võru Spordikooli õppurite parimad tulemused:
N11
4. koht Annagrete Kumm
7. koht Marta Mõttus
8. koht Annemarri Lauri
10. koht Kendra Varikov
N12
5. koht Karoliine Lauri
6. koht Meribel Kaup
7. koht Marleen Ojasoo
M11
II koht Eerik Vahtra
4. koht Jako Harlis Kala
Loe edasi…

Lähenevad sündmused

7. märts 2021
  • Värska Originaal noortesarja finaaletapp laskesuusatamises
    7. märts 2021
    Narva, Estonia

    Ava kalendris

Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Tule võrkpallitrenni
Tule Võrkpallitrenni
Tule suusatrenni
Tule maadlustrenni
Tule laskesuusatrenni
Print Friendly, PDF & Email