Alexela noorte suusasari 2022 II etapp

Laupäeval, 08. jaanuaril toimus Albus Valgehobuse mäel Alexela noorte suusasarja II etapp. Kavas oli klassikatehnika sprint.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
N-11
I koht Annegrete Kumm
II koht Kendra Varikov
4. koht Loreen Shisell Ränkel
5. koht Annemarri Lauri
10. koht Emiilia Räim
M-11
I koht Eerik Vahtra
M-12
III koht Jako Harlis Kala
6. koht Ron Johan Koort
N-13
7. koht Karoline Lauri
8. koht Marleen Ojasoo
10. koht Meribel Kaup
M-13
III koht Otto Karl Klampe
5. koht Harrys Piirmann
N-14
I koht Nora Loreen Ossip
II koht Meribel Kumm
4. koht Rosibel Marii Kaldvee
M-14
4. koht Robin Steven Kaldvee
N -16
6. koht Maarja Olesk
M-16
I koht Toni Andree Saarepuu
II koht Gregor Narusk
5. koht Oskar Klampe
N-18
10. koht Aurelia Kumm
M-18
II koht Lars Piirmann
5. koht Raimond Kaup
N-20
8. koht Merli Mari Utsal
M-20
9. koht Gregori Zerel

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

24. jaanuar 2022
  • TV 10 olümpiastarti Võrumaa II etapp kergejõustikus
    24. jaanuar 2022
    Võru Spordikeskus, Räpina mnt 1f, Võru, 65606 Võru maakond, Estonia

    Ava kalendris

27. jaanuar 2022
  • Võrumaa koolinoorte MV kergejõustikus
    27. jaanuar 2022
    Võru Spordikeskus, Räpina mnt 1f, Võru, 65606 Võru maakond, Estonia

    Ava kalendris

29. jaanuar 2022
  • Baltic Biathlon Cup II + Värska Originaal III laskesuusatamises
    29. jaanuar 2022 - 30. jaanuar 2022  
    Haanja Ski Center, Haanja, 65101 Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti Meistrivõistlused
    29. jaanuar 2022
    Türi Spordihoone, F. J. Wiedemanni tn 3a/1, Türi, 72210 Järva maakond, Estonia

    Ava kalendris

  • TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja II etapp
    29. jaanuar 2022
    Lasnamäe Athletics Hall, Punane 45, 13619 Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

30. jaanuar 2022
  • Baltic Biathlon Cup II + Värska Originaal III laskesuusatamises
    29. jaanuar 2022 - 30. jaanuar 2022  
    Haanja Ski Center, Haanja, 65101 Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti KV U18 kergejõustikus
    30. jaanuar 2022
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadlustrenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Võru Spordikool, kergejõustik