Annemarii Bendi tuli kahekordseks Põhjamaade meistriks

Võru Spordikooli õpilane Annemarii Bendi võitis Otepääl toimuvatel Põhjamaade noorte meistrivõistlustel kuldmedali nii kahevõistluses kui ka suusahüpetes.
Annemarii Bendi hüppas Tehvandi hüppemäel 93 meetrit, mis andis enne 5 km pikkusele suusarajale minekut liidrikoha. Soomlanna Alva Thors startis 1.52 hiljem.Triinu Hausenberg hüppas 70,5 meetrit, mis andis suusasõiduks kolmanda lähtepositsiooni (+3.06). Esikolmik suusarajal ei muutunud. Annemarii Bendi võiduaeg oli 12.47,33. Thors kaotas 1.21,97 ja Triinu Hausenberg 3.50,1. Võru Spordikooli esindasid veel Carena Roomets, kes saavutas 4. koha ja Stella Kivi 6. koha.
Neidude suusahüpetes napsas esikoha taas Annemarii Bendi, kes lendas esimeses hüppevoorus 94 m ja teises 90,5 m. Teine ja kolmas koht rändasid Norrasse. Triinu Hausenberg sai 5. koha (69,5 ja 70m; 126 punkti), Carena Roomets 8. (54,5 ja 55,5; 61 p) ja Stella Kivi 9. koha (42 ja 43,5 m; 9 p).
Kahevõistluse suusahüpete tulemused
5 km tulemused
Suusahüpete tulemused

Põhjamaade noorte meistrivõisltuste neidude kahevõistluse esikolmik. Annemarii Bendi keskel, Triinu Hausenberg paremal. Foto: Suusaliit

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni