Eesti teatejooksude meistrivõistlused kergejõustikus

Laupäeval, 11. juulil toimusid Pärnu Rannastaadionil Eesti meistrivõistlused teatejooksudes. Meistritiitlite nimel asus starti 20 kergejõustikuklubi võistkonnad. Meistritiitlid jagati välja U16, U18, U20 ja täiskasvanute klassides. Kõikides klassides oli kavas viis ala.
U16, U18, U20 neiud – 4×100 m, 4×100 m tõkkejooks, 4×400 m, 3×800 m ja väike-rootsi teatejooks.
U16, U18, U20 noormehed – 4×100 m, 4×110 m tõkkejooks, 4×400 m, 3×800 m ja väike-rootsi teatejooks.
Võru Spordikooli õppurid võitsid teatejooksudes kokku 8 medalit – 1 kuldmedal, 5 hõbemedalit ja 2 pronksmedalit.
I koht P U16 4x110m tõkketeatejooks – Markus Munski, Edvin Erik, Reio Metsla, Steven Leppoja

II koht P U16 4x100m teatejooks – Stev Leppoja, Reio Metsla, Edvin Erik, Markus Munski

II koht M U20+P U18 4x110m tõkketeatejooks – Franz Krull, Erkki Pähn, Kristjan Timuska, Sander Süvaorg


III koht M U20 100m+200m+300m+400m teatejooks – Erkki Pähn, Markus Post, Talis Timmi, Sander Süvaorg

II koht T U16 4x100m teatejooks – Helena Kriibi, Karola Sepp, Miia Tillmann, Sandra Rumask

II koht T U16 4x100m tõkketeatejooks – Miia Tillmann, Kirke Viktoria Plaado, Sandra Rumask, Karola Sepp

II koht N U20 3x800m teatejooks – Marite Mäesaar, Sirelin Punt, Meribel Meitern

III koht N U20+ T U18 4x100m tõkketeatejooks – Emma Goos, Grete Hollo, Ester Liira, Karolin Rebane

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

18. september 2021
  • ESL Noorte karikasari kahevõistluses ja suusahüpetes 2021/2022 II etapp
    18. september 2021
    Andsumäe, Võru maakond, Estonia

    Ava kalendris

  • Eduard Pütsepa 45. mälestusvõistlused maadluses
    18. september 2021
    Võru, Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti KV tsoonturniir võrkpallis U20 neiud
    18. september 2021
    Rakvere, Lääne-Viru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti KV tsoonturniir võrkpallis U20 noormehed
    18. september 2021
    Võru, Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele III etapp laskesuusatamises
    18. september 2021
    Narva, Estonia

    Ava kalendris

Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadlustrenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Võru Spordikool, kergejõustik