ESL Karikasari kahevõistluses ja suusahüpetes

02. veebruaril toimus Võrumaal Andsumäel ESL 2018/2019 Karikasarja VI etapp suusahüpetes ja kahevõistluses. Kokku oli võistlemas 52 noort Eestist ja Lätist.

★ N-8 vanuseklassis näitas suusahüpetes tugevat ülekaalu Võru Spordikooli õpilane Mirja Silva Kaljula, teisel kohal platseerus Läti neiu Marta Broka ning kolmas Pippa Margusson. Kahevõistluses samuti võit Mirja Silva Kaljulale, kuid siin viisid teise ja kolmanda koha Läti neiud oma kodumaale – Sofija Sūbre ja Marta Broka.

★ M-8 poiste seas valitses võistlust Läti poiss Gatis Ernests Gāters, teisel kohal Võru Spordikooli õpilane Kevin Veski ja kolmandal Joonas Jüris. Kahevõistluses tegi Veski asjad selgeks ning võttis esimese koha, teisel kohal Toma Šmalinš ja kolmas Freddy Pungar.
★ M-10 oli seekord väga tihe rebimine! Suusahüpetes viis võidu Tallinnasse Ruubert Teder, teine koht jäi Võru Spordikooli õpilasele Virgo Lapp ning kolmas koht rändas Lätti Gusts Gulbergs! Ka kahevõistluses näitas ülekaalu Ruubert Teder ning võttis ka esimese koha. Teisel kohal platseerus lõunanaaber Alvis Pivors ning kolmas Virgo Lapp.
★ N-12 vanuste neidude seas võitis kuldmedali Võru Spordikooli õpilane Carolina Roomets, hõbe ja pronks rändasid aga Lätti Aelita Krasilšcikovale ning Paula Staškūna. Kahevõistluses oli alistamatu Carolina Roomets! Teine ja kolmas koht, nii nagu ka suusahüpetes, Krasilšcikovale ning Paula Staškūna!
★ M-12 vanuserühmas oli asi sellel korral väga kerge – võistlustules oli korraga kolm noormeest! Suusahüpetes võttis võidu sellel korral Karel Pastarus, teisel kohal Fred Gustavson ning kolmas Võru Spordikooli õpilane Markus Pungar. Kahevõistluses tegi oma töö Pastarus ja viis kulla Elvasse. Pungar püüdis 2 km suusarajal Gustavsoni kinni ning sellega teenis hõbedase medali ja Gustavson pidi leppima pronksiga!
★ N-14 tüdrukute seas võttis 0,5 punktiga suusahüpetes võidu Võru Spordikooli õpilane Carena Roomets, teisel kohal Läti neiu Kamilla Krustina ning kolmandal kohal platseerus Marie Mia Kriis. Võimast sõitu näitas kahevõistluses Võru Spordikooli õpilane Stella Kivi, kes startis 3 km murdmaale 4. kohalt ning võttis etapi võidu! Teisel kohal platseerus Carena Roomets ning kolmas Kamilla Krustina Lätist.
★ M-14 noormeeste klassis näitas väga võimsaid lende Andero Kapp, kes võistluse suusahüpetes võitis ning teisel kohal Võru Spordikooli õpilane Sten-Jörgen Leis ja kolmas Hans Kristjan Kullamaa! Leis näitas kahevõistluses alles minekut ning võttis endale esimese koha! Andero Kapp teine ning Olari Peetsmann teenis välja pronksi!
★ Vabaklassis kuulus esimene koht suusahüpetes Hanno Henri Reidolf, teine koht Kevin Klopets ja kolmas Ermo Kikkas! Kahevõistluses liugles 3 km rajal Klopets esimesele kohale ja seega pidi Reidolf leppima teise kohaga. Kolmandale kohale platseerus Võru Spordikooli õpilane Kerstin Miško.

Suusahüpete tulemused
Kahevõistluse hüpete tulemused
Kahevõistluse tulemused
Pildid Võrumaa Spordiliit https://lkylli.zenfolio.com/p622277609

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni