ESL noorte karikasarja 2022/2023 III etapp suusahüpetes ja kahevõistluses

15. oktoobril toimus noorte karikasarja III etapp Tallinnas Vana-Mustamäe suusahüppemägedel. Paralleelselt jagati välja ka noorte Eesti meistritiitlid vanuseklassides MN12, MN14 ja MN16.
Võru Spordikooli õppurite tulemused noorte karikasarja III etapil:
N10
Mari Liiv suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
M10
Freddy Pungar suusahüpetes III koht ja kahevõistluses I koht
Tarvi Hallik suusahüpetes 6. koht ja kahevõistluses 5. koht
Martin Lepp suusahüpetes 7. koht ja kahevõistluses 7. koht
Reio Maksimov suusahüpetes 8. koht ja kahevõistluses 8. koht
N12
Liselle Maksimov suusahüpetes 6. koht ja kahevõistluses 5. koht
M12
Henry Hallik suusahüpetes III koht ja kahevõistluses I koht
Robin Siilsalu suusahüpetes 9. koht ja kahevõistluses III koht
Uku Liiv suusahüpetes 10. koht ja kahevõistluses 10. koht
M14
Lauri Juul suusahüpetes III koht ja kahevõistluses I koht
M16, vabaklass
Markus Pungar suusahüpetes 7. koht ja kahevõistluses 8. koht
Sten-Jörgen Leis suusahüpetes 9. koht ja kahevõistluses 7. koht
Ralf Rebane suusahüpetes 10. koht ja kahevõistluses 6. koht
Ahto Semmel suusahüpetes 11. koht ja kahevõistluses 10. koht

Eesti MV tulemused:
N12
Liselle Maksimov suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses III koht
M12
Henry Hallik suusahüpetes II koht ja kahevõistluses I koht
Robin Siilsalu suusahüpetes 6. koht ja kahevõistluses III koht
Uku Liiv suusahüpetes 7. koht
M14
Lauri Juul suusahüpetes III koht ja kahevõistluses I koht
M16
Markus Pungar suusahüpetes III koht ja kahevõistluses 4. koht
Ralf Rebane suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses III koht
Ahto Semmel suusahüpetes 5. koht ja kahevõistluses 5. koht

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni