Fibenol noorte karikasari IV etapp ja Eesti meistrivõistlused suusahüpetes ja kahevõistluses

Fibenol noorte karikasari IV etapp ja Eesti meistrivõistlused suusahüpetes ning kahevõistluses toimusid 5. novembril Otepääl Apteekri suusahüppemägedel.
Võru Spordikooli õppurite tulemused:
Karikasarja IV etapp
N8
Elerin Tamela suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
N10
Sheryl Külla suusahüpetes II koht ja kahevõistluses II koht
M10
Martin Lepp suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
Remy Roojärv suusahüpetes III koht ja kahevõistluses II koht
Renet Plaado suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses III koht
N12
Mari Liiv suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
Mirelle Ilus suusahüpetes 5. koht ja kahevõistluses II koht
M12
Tarvi Hallik suusahüpetes III koht ja kahevõistluses II koht
Robin Siilsalu suusahüpetes 6. koht ja kahevõistluses I koht
Freddy Pungar suusahüpetes 7. koht ja kahevõistluses 4. koht
M14
Uku Liiv suusahüpetes III koht ja kahevõistluses III koht
Henry Hallik suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses I koht
Vabaklass
Ralf Rebane suusahüpetes II koht ja kahevõistluses II koht
Markus Pungar suusahüpetes 7. koht ja kahevõistluses 7. koht
Lauri Juul suusahüpetes 9. koht ja kahevõistluses 5. koht
Eesti noorte MV
N12
Mari Liiv suusahüpetes I koht ja kahevõistluses I koht
Mirelle Ilus suusahüpetes III koht ja kahevõistluses II koht
M12
Tarvi Hallik suusahüpetes III koht ja kahevõistluses II koht
Robin Siilsalu suusahüpetes 5. koht ja kahevõistluses I koht
Freddy Pungar suusahüpetes 6. koht ja kahevõistluses 4. koht
M14
Uku Liiv suusahüpetes III koht ja kahevõistluses III koht
Henry Hallik suusahüpetes 4. koht ja kahevõistluses I koht

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni