Treener – õpetajad

Kergejõustiku osakonna treenerid

Kristel-Liis Jõendi

Kristel-Liis Jõendi

kristelliisjoendi@gmail.com
+372 5390 2902

EKR kutsetase 5 – treener

Helju Rakaselg

Helju Rakaselg

+372 5826 6362

EKR kutsetase 5 – treener

Heini Allikvee

Heini Allikvee

heini.allikvee@mail.ee
+372 525 7108

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Aive Pähn

Aive Pähn

aive.pahn@gmail.com
+372 523 4452

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Liis Kranich

Liis Kranich

kranich9@gmail.com
+372 5593 5697

EKR kutsetase 5 – treener

Võrkpalli osakonna treenerid

Sten Maask

Sten Maask

maasksten@gmail.com
+372 5344 6187

EKR kutsetase 5 – treener

Timo Kuus

Timo Kuus

timokuus24@gmail.com
+372 5699 0500

EKR kutsetase 3 – abitreener
(tase 4 nooremtreener omandamisel)

Triin Ojasoo

Triin Ojasoo

triinojasoo@gmail.com
+372 5354 1422

EKR kutsetase 5 – treener

Raivo Jeenas

Raivo Jeenas

raivojeenas@hot.ee
+372 518 9670

EKR kutsetase 7 – meistertreener

Laskesuusatamise osakonna treenerid

Priit Narusk

Priit Narusk

priitn@hot.ee
+372 529 2492

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Kristi Mõttus

kristi.mottus@mail.ee
+372 527 5947

EKR kutsetase 3 – abitreener

Kahevõistluse osakonna treener

Olev Roots

Olev Roots

olev.roots@gmail.com
+372 521 2407

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Murdmaasuusatamise osakonna treenerid

Triin Ojasoo

Asko Saarepuu

asko.saarepuu@gmail.com
+372 5662 3724

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Hille Saarepuu

Hille Saarepuu

saarepuu.hille@gmail.com
+372 521 2384

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Mario Oha

Mario Oha

mario.oha@gmail.com
+372 5330 6393

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Orienteerumise osakonna treener

Sarmite Sild

Sarmite Sild

sarmite@hot.ee
+372 5332 1701

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Kreeka-rooma maadluse osakonna treener

Peep Lill

Peep Lill

lillpeep2@gmail.com
+372 507 7554

EKR kutsetase 5 – treener

Eelkooli treenerid

Kertu Ränkel

Kertu Ränkel

kertu.rankel@gmail.com
+372 5330 6763

Anette Kasemets

Anette Kasemets

kasemetsanette07@gmail.com
+372 5224 550

EKR kutsetase 5 – treener

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

24. jaanuar 2022
  • TV 10 olümpiastarti Võrumaa II etapp kergejõustikus
    24. jaanuar 2022
    Võru Spordikeskus, Räpina mnt 1f, Võru, 65606 Võru maakond, Estonia

    Ava kalendris

27. jaanuar 2022
  • Võrumaa koolinoorte MV kergejõustikus
    27. jaanuar 2022
    Võru Spordikeskus, Räpina mnt 1f, Võru, 65606 Võru maakond, Estonia

    Ava kalendris

29. jaanuar 2022
  • Baltic Biathlon Cup II + Värska Originaal III laskesuusatamises
    29. jaanuar 2022 - 30. jaanuar 2022  
    Haanja Ski Center, Haanja, 65101 Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti Meistrivõistlused
    29. jaanuar 2022
    Türi Spordihoone, F. J. Wiedemanni tn 3a/1, Türi, 72210 Järva maakond, Estonia

    Ava kalendris

  • TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja II etapp
    29. jaanuar 2022
    Lasnamäe Athletics Hall, Punane 45, 13619 Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

30. jaanuar 2022
  • Baltic Biathlon Cup II + Värska Originaal III laskesuusatamises
    29. jaanuar 2022 - 30. jaanuar 2022  
    Haanja Ski Center, Haanja, 65101 Võru County, Estonia

    Ava kalendris

  • Eesti KV U18 kergejõustikus
    30. jaanuar 2022
    Tallinn, Estonia

    Ava kalendris

Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadlustrenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Võru Spordikool, kergejõustik