Treener – õpetajad

Kergejõustiku osakonna treenerid

Kristel-Liis Jõendi

Kristel-Liis Jõendi

kristelliisjoendi@gmail.com
+372 5390 2902

EKR kutsetase 5 – treener

Helju Rakaselg

Helju Rakaselg

+372 5826 6362

EKR kutsetase 5 – treener

Heini Allikvee

Heini Allikvee

heini.allikvee@mail.ee
+372 525 7108

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Aive Pähn

Aive Pähn

aive.pahn@gmail.com
+372 523 4452

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Liis Kranich

Liis Kranich

kranich9@gmail.com
+372 5593 5697

EKR kutsetase 5 – treener

Võrkpalli osakonna treenerid

Sten Maask

Sten Maask

maasksten@gmail.com
+372 5344 6187

EKR kutsetase 5 – treener

Timo Kuus

Timo Kuus

timokuus24@gmail.com
+372 5699 0500

EKR kutsetase 3 – abitreener
(tase 4 nooremtreener omandamisel)

Triin Ojasoo

Triin Ojasoo

triinojasoo@gmail.com
+372 5354 1422

EKR kutsetase 5 – treener

Raivo Jeenas

Raivo Jeenas

raivojeenas@hot.ee
+372 518 9670

EKR kutsetase 7 – meistertreener

Laskesuusatamise osakonna treenerid

Priit Narusk

Priit Narusk

priitn@hot.ee
+372 529 2492

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Kristi Mõttus

kristi.mottus@mail.ee
+372 527 5947

EKR kutsetase 7 – abitreener

Kahevõistluse osakonna treener

Olev Roots

Olev Roots

olev.roots@gmail.com
+372 521 2407

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Murdmaasuusatamise osakonna treenerid

Triin Ojasoo

Asko Saarepuu

asko.saarepuu@gmail.com
+372 5662 3724

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Hille Saarepuu

Hille Saarepuu

saarepuu.hille@gmail.com
+372 521 2384

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Mario Oha

Mario Oha

mario.oha@gmail.com
+372 5330 6393

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Orienteerumise osakonna treener

Sarmite Sild

Sarmite Sild

sarmite@hot.ee
+372 5332 1701

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Kreeka-rooma maadluse osakonna treener

Peep Lill

Peep Lill

lillpeep2@gmail.com
+372 507 7554

EKR kutsetase 5 – treener

Eelkooli treenerid

Kertu Ränkel

Kertu Ränkel

kertu.rankel@gmail.com
+372 5330 6763

Anette Kasemets

Anette Kasemets

kasemetsanette07@gmail.com
+372 5224 550

EKR kutsetase 5 – treener

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Tule võrkpallitrenni
Tule Võrkpallitrenni
Tule suusatrenni
Tule maadlustrenni
Tule laskesuusatrenni