Treener – õpetajad

Esimene kuu õppemaksu vaba!

Leia oma spordiala ja tule proovima. Esimese kuu jooksul uutele huvilistele kõik Võru Spordikooli trennid õppemaksuvabad. Muidu õppemaks 23 eurot kuus.

Vali välja spordiala, võta ühendust treeneriga ning lepi kokku esimesse trenni tulemise aeg.

Kergejõustiku osakonna treenerid

Kristel-Liis Jõendi

Kristel-Liis Jõendi

kristelliisjoendi@gmail.com
+372 5390 2902

EKR kutsetase 5 – treener

Vanessa Rätsep

Vanessa Rätsep

vanessaratsep@gmail.com
+372 5560 8193

EKR kutsetase 5 – treener

Heini Allikvee

Heini Allikvee

heini.allikvee@mail.ee
+372 525 7108

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Helju Rakaselg

Helju Rakaselg

+372 5826 6362

EKR kutsetase 5 – treener

Võrkpalli osakonna treenerid

Sten Maask

Sten Maask

maasksten@gmail.com
+372 5344 6187

EKR kutsetase 5 – treener

Timo Kuus

Timo Kuus

timokuus24@gmail.com
+372 5699 0500

EKR kutsetase 4 – nooremtreener

Triin Ojasoo

Triin Ojasoo

triinojasoo@gmail.com
+372 5354 1422

EKR kutsetase 5 – treener

Raivo Jeenas

Raivo Jeenas

raivojeenas@hot.ee
+372 518 9670

EKR kutsetase 7 – meistertreener

Laskesuusatamise osakonna treenerid

Priit Narusk

Priit Narusk

priitn@hot.ee
+372 529 2492

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Kristi Mõttus

kristi.mottus@mail.ee
+372 527 5947

EKR kutsetase 3 – abitreener

Kahevõistluse osakonna treener

Olev Roots

Olev Roots

olev.roots@gmail.com
+372 5381 3243

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Murdmaasuusatamise osakonna treenerid

Triin Ojasoo

Asko Saarepuu

asko.saarepuu@gmail.com
+372 5662 3724

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Hille Saarepuu

Hille Saarepuu

saarepuu.hille@gmail.com
+372 521 2384

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Mario Oha

Mario Oha

mario.oha@gmail.com
+372 5330 6393

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Orienteerumise osakonna treener

Sarmite Sild

Sarmite Sild

sild.sarmite@gmail.com
+372 5332 1701

EKR kutsetase 6 – vanemtreener

Kreeka-rooma maadluse osakonna treener

Peep Lill

Peep Lill

lillpeep2@gmail.com
+372 507 7554

EKR kutsetase 5 – treener

Eelkooli treenerid

Kertu Ränkel

Kertu Ränkel

kertu.rankel@gmail.com
+372 5330 6763

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Võru Spordikool õppurite vastuvõtt
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadlustrenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Võru Spordikool, kergejõustik