JOOKSULE JA SUUSALE NOORTE HEAKS!

Võru HeaTegevusJooks on ellu kutsutud toetamaks Võru maakonna tublimaid noorsportlasi. Teil kõikidel on suurepärane võimalus endale head tehes (joostes või kõndides tervist turgutades) teha teistele head! Tänu selle eest tuleb tagasi noorte edasipüüdlikkuses ja motiveeritult sportimises heade tulemuste suunas!
Iga spordiaasta lõpus saavad Võrumaa spordiklubid esitada enda tublimad 15-16-aastase noormehe ja neiu ning 17-18-aastase noormehe ja neiu, kes on lõppeva aasta sees kõige rohkem silma paistnud nii oma tulemuste kui sportliku motivatsiooniga. Samuti mees- ja naisjuuniorid.
Kõiki neid noori tunnustatakse Võrumaa spordiaasta lõpetamisel. Lisaks tunnustusele jagatakse just sellest heategevuslikust tegevusest kogutud raha motivatsioonistipendiumiteks, mille saajad valib esitatud noorte hulgast Võrumaa Spordiliidu juhatus detsembri lõpus. Arvestatakse nii saavutusi kui motiveerituse silmapaistvust.
Distantsideks on 8 ja 4 km, mida saab läbida nii joostes kui ka kõndides. Lisaks loomulikult ka mudilaste jooks pisikestele tulevikutähtedele.
Kuna on täielik suusatalv juba käes, siis sarnaselt eelmisele aastale on ka üks start suusatajatele 🙂 Nende distantsiks on vabalt valitud ringide ja kilomeetrite arv. Aega ei võeta ja autasustamist ei toimu.
Osavõtutasu alammäär on 5 EUR, kuid ülemmääära pole paika pandud, sest igaüks võib oma annetuse teha just nii suure kui ta tunneb, et soovib teha. Mida suurem kogutud summa on, seda väärikamalt me oma noori tunnustada saame.
ANNETUSTE KOGUMISE KOHT
Saaja: MTÜ VÕRUMAA SPORDILIIT
A/A SEB Pangas: EE641010220248301221
Selgitus: “Noorsportlaste toetuseks”
Registreeri osalemine: https://vorumaaspordiliit.ee/uritused/heategevusjooks/

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni