Rahvusvahelised Karikavõistlused kergejõustikus Kuldigas

09. märtsil toimusid Lätis Kuldigas Rahvusvahelised Karikavõistlused kergejõustikus. Osa võttis 5 riigi ( Eesti, Läti, Leedu, Itaalia, Venemaa ) spordikoolide U18 ja U16 vanuseklassi 400 noort kergejõustiklast. Võru Spordikooli õppurid võitsid 6 auhinnakarikat. Markus Munski võitis I koha U16 60m jooksus ajaga 7,63. Sander Süvaorg võitis I koha U18 kaugushüppes tulemusega 6.31 ja sai II koha 60m tõkkejooksus ajaga 8,41. Nele Jõgeva sai II koha U18 kõrgushüppes tulemusega 1.60. Eleriin Hirv sai II koha U18 kuulitõukes tulemusega 12.10. Meribel Meitern sai III koha U18 1000m jooksus ajaga 3.17,63.