Viiruse levikut ennetavad kokkulepped Võru Spordikoolis

TÄHELEPANU! Ühelt Võru linnavalitsuse töötajalt võetud koroonaproov osutus kahjuks positiivseks. Linnavalitsus on suletud ja inimesed on suunatud kodukontorisse. Kodanikke teenindatakse telefoni ja e-kanalite vahendusel.
Täpsema info laekumisel jagame täiendavat informatsiooni.

KOKKULEPE! Võru Spordikoolis on turvalisuse tagamiseks ning nakatumisohu minimeerimiseks vajalik kasutada ettevaatusabinõusid.
Aitame ühiselt kaasa viiruse leviku tõkestamisele:
* Kui spordikoolis on diagnoositud viirusnakkusega õppur või töötaja, siis saadetakse distantsõppele kõik, kes on nakatunuga kokku puutunud (treeningkaaslased, erinevates treeningtundides koos nakatunuga ühes ruumis viibinud isikud jne) ning õppetöö jätkub distantsõppes.
* Kui spordikooli õppur või töötaja on olnud lähikontaktis inimesega, kes on saanud positiivse testitulemuse, siis treeningtööst osa võtta ei tohi kuni asjaolude selgumiseni.
* Jätkuvalt hoiame distantsi ja peseme sageli oma käsi. Desinfitseerimisvahendid on olemas kõikides spordikooli treeningpaikades. Kõikide valamute juures on seebidosaatorid ja paberrätikud.
* Lapsevanem ei tohi saata haigusnähtudega (köha, kurguvalu, nohu, palavik, halb enesetunne, iiveldus, väsimus vms) õppurit treeningutele, vaid võtab ühendust oma perearstiga.
* Kui haigusnähtudega õppur on siiski treeningule tulnud, saadab treener ta koheselt koju ja informeerib lapsevanemat.
* Lapsevanematel palume pidevalt jälgida spordikooli kodulehte, mille kaudu edastatakse vajalikku infot spordikoolis toimuvate korralduste kohta.
* Terve spordikooli distantsõppele saatmine on äärmuslik abinõu, mis võetakse kasutusele kõige viimase võimalusena.

Turvalist sügist!

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni