Võru linn tunnustas ja tänas õpetajaid!

Teisipäeval, 5. oktoobri õhtul toimus Võru Kandles pidulik vastuvõtt Võru linna õpetajatele. Üritusel anti üle aasta õpetaja 2021 tunnustused. Aasta õpetajad 2021 tiitli sai Võru Spordikooli laskesuusatamise treener-õpetaja Priit Narusk.
Priit Naruski juhtimisel on Võru Spordikooli laskesuusatamise osakond saanud uue hingamise. Noored saavutatud väga häid tulemusi ja Priidu töö tulemusel on Eesti laskesuusatamise tulevik järelkasvu seisukohast helge. Võru laskesuusatamise koolkonna jätkajana on ala kindlates kätes.
Ühiskondlikult on Priit väga aktiivne kodanik panustades vabatahtlikuna kunstlume tootmisse Kubija spordibaasis ja Haanjas, pakkudes nii meie noortele ja ka linlastele talviti suurepäraseid suusaradu. Kunstlumerajad on andnud suure tõuke Võrumaa noorte sportlikult kõrgete saavutuste poole liikumisel.
Tänavu valmis Haanjas Priidu hea töö tulemusel õhkrelvade lasketiir, kus laskmistäpsust saavad harjutada spordikooli kõige nooremad.
Priit on ELSF korraldatava noorte laskesuusatamise õhkrelvasarja idee andja. Ta on kohtuniku- ja korraldaja tööd teinud lugematutel kohalikel ja rahvusvahelistel võistlustel kümmekond aastat Haanjas kui ka Otepääl.

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni