Võru Spordikooli võrkpalliosakonna tütarlastel on olnud tegus 2022.a kevade algus

Reedel, 25. märtsil toimus Jüris Eesti noorte meistrivõistluste tsoonimäng U-20 vanuseklassi neidudele, kus Võru võistkond näitas võitluslikku mängu ning alistati Rae Spordikooli võistkond tulemusega 3:2 ja tagati koht finaalturniirile. Märkimisväärne on asjaolu, et Rae SK neidude võistkond mängib praktiliselt sama koosseisuga ka naiste meistrivõistlusel.
Aprillikuu esimesel nädalavahetusel toimus Võrus Eesti noorte 2022.a. võrkpalli meistrivõistluste teine finaalturniir U-18 vanuseklassi tütarlastele, kus siis selgitati üldkokkuvõttes välja kohad 7-11. Võru Spordikooli U-18 vanuseklassi tütarlastel õnnestus sellel finaalturniiril kõik vastased võita ja tasuks Eesti noorte 2022.a meistrivõistlustelt 7. koht, millega üldiselt oleme rahul.
Ees on ootamas Eesti noorte 2022.a. võrkpalli meistrivõistluste FINAAL U-20 vanuseklassi neidudele, mis toimub 15.-17. aprillil Võrus!!
Maikuus võistlevad Eesti noorte 2022.a võrkpalli meistrivõistluste finaalis U-16 tüdrukud ja maikuu lõpus toimub U-14 vanuseklassi meistrivõistluste finaalturniir.

Print Friendly, PDF & Email

Lähenevad sündmused

Lähenevad sündmused puuduvad.

Uute õppurite vastuvõtt Võru Spordikooli
Tule Võru Spordikooli
Suusahüppe trenn
Võru Spordikool, võrkpall
Võru Spordikool, suusatamine
Tule maadluse trenni
Võru Spordikool, laskesuusatamine
Võru Spordikool, orienteerumine
Tule kergejõustiku trenni